ako pretat fajčiť???? :-(

sekvoja

Ja som prestala, ale nepribrala som ani kilo. Som strasne rada, ze uz nie som zavisla, lebo to bolo nieco strasne. A kolko penazi to stalo a to nehovorim o zdravi. Dolezite je CHCIET, ale uprimne, nielen si klamat, ze chcem a pritom pre to nic nerobim alebo to nejde. Lebo ak to nejde, tak skutocne uprimne vo svojom vnutri chceme fajcit dalej. Ja som mnoho krat chcela prestat, ale nedalo sa mi a prisla som na to, ze ja vlastne nechcem prestat, nechcem sa vzdat tej "rozkose". A po nejakom case mi to zacalo prekazat, vadit, neznasala som to, uz som nechcela fajcit. Rozhodla som sa, ze prestanem. Nesekla som s tym zo dna na den, ale postupne. Nemala som absolutne ziadne abstaky, ani chut nemam, ked niekto fajci pri mne. klop, klop

whee_ee

moj ocko fajcil aj zo dve krabicky denne..potom sa zatal a už veeela rokov nefajci... bez pevnej vole a motivacie to nepojde... a zeny prestavaju tazsie...

whee_ee

moj ocko fajcil aj zo dve krabicky denne..potom sa zatal a už veeela rokov nefajci... bez pevnej vole a motivacie to nepojde... a zeny prestavaju tazsie...

sabrinaaa

moj ocko bol dlhorocny fajciar. inak ako s cigaretou si ho nepamatam. o prestati sa s nim nedalo hovorit, stale zvysil hlas, ze to nejde a skoncili sme... teraz v januari na moje narodeniny si povedal stop! a zatial nezacal... tak sa vnutorne namotivoval, ze to zvladol sam. namiesto cigariet si kupuje cukriky a pribral par kil. ale podla mna to za to stoji. hlavne som rada, ze si to uvedomil este v case, ked este nebolo neskoro. lebo vsetci sa pytaju a co je chory? nastastie vsetko ok... a ocko uz vyse 100dni nefajci :) drzim mu palce, nech vydrzi. vyhrate este nema, ale je na dobrej ceste :)