Mam odisť z prace???

Príspevok v téme: Mam odisť z prace???
Erika.

Ako by ste to riešili vy? Zarabam celkom dobre asi 20 000 v čistom. Ale problem je v tom, že vedúca mi tam robí v praci peklo. Ohovára ma pred ostatnými, posmieva sa pred ostatnými ako vyzeram, "hodí" na mňa zle urobenu pracu, ktorú som ani ja nerobila a povie šefovi, že som pomala. A pritom to vôbec nie je pravda, robím ešte niekedy viac ako ostatný a skoro vôbec nevymeškavam v praci. A ešte kamarátkam, teda mojim kolegyniam vraví aká som jeb..ta. Jednoducho ma neznáša, lebo ona je tučná sviňa ktorá by sa radšej hodila ako bacharka v base. A to by som mohla písať do rana čo ešte všetko sa tam dialo na moju osobu :(( Vždy som sa to snažila nevšímať si to, ale teraz mam z toho strašný pocit menejcennosti a boli ma srdce z toho stresu.
Stoji mi ten plat za toto všetko? Čo ak v inej práci bude ešte horšie?

[zruseny12]

ERIKA
na posilnenie proti STRESSU si kup B-KOMPLEX FORTE...
a tie jej pletky,ber jednym uchom dnu a druhym vonku,viem,ze je to velmi tazke/poznam to z vlastnej skusenosti-co mozu pletky sposobit/
stale to zalezi len na tebe,ako sa rozhodnes...
vela stastia

alzbee

Erika.-ja sice este nepracujem, ale moj nazor je taky, ze clovek by sa mal citit v robote fajn a nie tam zazivat peklo, aj ked zaraba slusne peniazky...avsak vsetci vieme, ze teraz je financna kriza...vsade prepustaju, robota sa neda tak lahko zohnat, cize je to diskutabilne, ci ostat, ci nie...lebo ked odides a nepodari sa ti nic zohnat, tak co? budes sediet doma so zalozenymi rukami a bez prijmu? Alebo teda v tejto praci jednoznacne este nedavaj vypoved a hladaj si popritom nieco ine. Hlavne nech mas stale zadne dvierka v tejto praci. A kazdopadne by sa to malo s tou tvojou veducou riesit. Ved sa sprava ako nejaka debilna pubertiacka a nie ako veduca...Povedat to sefovi a nech to dosvedcia aj ostatne...i ked viem, ze asi to nie je take lahke, ako sa to pise. Budem drzat paste:)