Som chudokrvny - help please

Príspevok v téme: Som chudokrvny - help please
WhiteFaceHeh

Dobry den. Od malicka mam bledu plet (zdedil som). Bol som s tym aj u lekarky a ta ma este niekam poslala na vysetrenie kde zistili ze som chudokrvny a odporucili mi jest pestru stravu, zeleninu a jedla s obsahom zeleza. Neviete mi prosim Vas niekto poradit? Priznam sa, nestravujem sa velmi prikladne a zeleninu jem len obcas. Neexistuju neake tabletky alebo nieco co mi doda chybajuce zelezo alebo jednoducho neak pomoze?

Mimi323

no že som si nedavno objednala z USA viac balení a môžem ti jedno spustiť, len mi napíš na mail, ak chceš.

Mimi323

Ja som bola tiež anemická a to Easy Iron mi pomohlo nenormálne. lekárka vyplešťovala oči. Ak chceš, tak ti môžem jedno balenie spustiť :)

WhiteFaceHeh

RNG, velmi pekne dakujem! Skusim sa na to pozriet :) este raz dakujem.
masasko, nevenujem sa ziadnemu sportu iba posilnujem v posilnovni uz cca 9 mesiacov

RNG

z doplnkov odporucam Easy Iron, ktore obsaahuje nielen vyborne absorbovatelnu formu zeleza(bis-glycinat), ale aj B-12 a kyselinu listovu, ktore su potrebne na vytvaranie cervenych krviniek. Nie vzdy je to len vec zeleza.
Ten doplnok najdes na Puritan.com alebo inych maloobchodnych sietach velkvyrobcu NBTY

masasko

ved nemusis jest len zeleninu, strasne vala zeleza je v pecienke a masku. ja osobne mam rada ja spenat, co je "zelezna bomba", ale nie kazdy ma ten nazor na tuto zeleninu