Lubi ma????????

Príspevok v téme: Lubi ma????????
smutna1

ahojte...mam jednu otazočku..a chcem vediet čo si o tom myslite ..alebo mate s tym skusenost....Mam priatela ktoreho lubim a on lubi aj mna teda aspoň dufam...častokrat mi to povie sam od seba...ale niekedy mam taky pocit že to nie je pravda...on proste nie je s tych čo by sa stale obymali alebo bozkavali ale inym sposobom prejavovaloi svoje city okrem slov...a ja teraz neviem či to mysli važne že ma lubi..alebo su to iba prazdne slova...nie sme spolu ešte moc dlho iba mesiac zatial..dakujem za radu

zjuzjika

whe a co mam hovorit ja s mojim vekom..ved ja uz mozem byt dozor na diskotekach :-)
masatko, tak ja som to tiez nenechala nikam zajst..taka nie som ...a tiez som mala prvykrat sex az s tymto terajsim a som tomu velmi rada...

whee_ee

zjuz, jasne ze sa neozyvam, ved uvidime, ci sa ozve... tak ale mal by... ved som mu nic nespravila:D.... no..ktovie... asi caka ze sa mu ja ozvem, ked som bola vybuch nanho...ale ma smolu..

masasko

zjuzik, to poznam nakecaju ti hocico len, aby si mohli chytit... ale nikdy som to nedopustila do takej miery aby som to potom lutovala. prvykrat som sa milovala so svojim terajsim priatelom a som rada, ze som si pockala na toho praveho.

whee_ee

zjuz, ved ja viem, ide ro rychlo dopredu, ved ja si teraz pripadam niekedy uz stara, ked vidim v bare 12ky opite, ale to je ako uz moc:-////...

zjuzjika

whee ono sa to tazko porovnava, lebo dnesna mladez je omnoh ovyspelejsia ako my...medzi tebou a mnou je rozdiel 7 rokov a to je dost vies.... ja som poviem to tak blbo v tvojom veku ani nevedela naco to mam..ale nie vedela, ale tak vies... nemala som potrebu nikoho mat....