Lubi ma????????

Príspevok v téme: Lubi ma????????
smutna1

ahojte...mam jednu otazočku..a chcem vediet čo si o tom myslite ..alebo mate s tym skusenost....Mam priatela ktoreho lubim a on lubi aj mna teda aspoň dufam...častokrat mi to povie sam od seba...ale niekedy mam taky pocit že to nie je pravda...on proste nie je s tych čo by sa stale obymali alebo bozkavali ale inym sposobom prejavovaloi svoje city okrem slov...a ja teraz neviem či to mysli važne že ma lubi..alebo su to iba prazdne slova...nie sme spolu ešte moc dlho iba mesiac zatial..dakujem za radu

masasko

musela som trusku upratat, lebo moj zlaty kocurik mi vilial pohar s vinom...
rozpravali sme sa o tom uz viackrat, ale najprv svadba, nejake to byvanie a ja mam este skolu tak uvidime ako sa veci vivinu.

smutna1

noo tak to už je čo povedat....ja si na to ešte počkam hehe...a čo aj babetko planujete či to ešte neskor?

smutna1

dufam že mate pravdu...lebo ho nechcem stratit...už chcem dlhy važny vzťah...a nie si iba uživat to už nie je pre mňa.

masasko

inak mne sa prave tie zaciatky pacili, ked ten vztah je taky neisty, ked ti to este zviera zaludok pri stretnuti. aj ta neistota ci mam ma naozaj rad. teraz casom mi to aj chyba take to napatie ako sa to bude vyvijat dalej...