Anketar

Príspevok v téme: Anketar
Anketar

zdravim
chcel by som si zlepsit komunikacne schopnosti no a som student a chcel by som vediet vas nazor na pracu anketara si myslim ze tam oslovim za den mrte ludi cize by som mal mat dobre natrenovany prvy dojem ... a naj by bolo ak by tu bol niekto kto to uz robil ze ako to vyzera o peniaze mi az tak nejde (som makal vo svojom obore nieco cez rok) DAKUJEM :)

zjuzjika

ovecka ok, ja to berem, lebo v podstate ten chalan ma aj balil na svoje priezvisko (volal sa Píchal) som normalne neverila,..ale tak vies pytat sa ma na sukromie je velmi odvazne a ci mam priatela a ko dlho sme spolu...no to ho nema co ozaujimat.... vies podla toho sa potom chovam aj ja, a to som bola velmi slusna.... az ked zase ta jeho kolegyna netrapala o tych tenickach stale.... a on ma byt trosku aj profesional a mal by prejst neakym "vycvikom" aby vedel aj nieco o reci tela, vies....that s all... z reci tela usudis velmi vela

tinka228

ankety vo veľkom robí moja kamoška a ja som už veľakrát bola jej respondentom. podľa mňa na to musí byť človek "stavaný" lebo na to treba mať dosť veľkú guráž chodiť pol dňa po meste a žiadať o rozhovor unavených ľudí čo idú z práce po ťažkom dni domov, príp. sa ponáhľajú na nejaké stretnutie. často sa im stáva že človek nevdrží až dokonca a oni musia dotazník dovypĺňať za neho (čo sa samozrejme nesmie). no ja by som sa na to necítila. a čo sa týka obsahu ankiet tak sú aj krátke aj dlhé (niektoré trvajú aj 20 min.), väčšinoou sú všetky nudné (robila so mnou na dojčenskú výživu, čokolády, polievky, mobilní operátori, poisťovníctvo, lieky, hypermarkety .... a určite som na nejaké zabudla). je to kopa otázok o tom istom.
čo sa týka peňazí tak podľa mňa je to celkom dobre platené (závisí od veľkosti tej ktorej ankety), ale ona napr. dokázala za dva týždne zarobiť 10000 Sk. a záleží aj na tvojej šikovnosti a hlavne koľko času tomu môžeš obetovať.

0vecka

vies len ty si nikdy neskusila oslovit zenu ktora sa ti pacit mozno bol uplne vynervovany chudak :) ja viem o com hovorim neni to tak lahke najme ked niektore zeny su neprijemne nehovorimze ty ale fakt lahsie je nechat sa balit :)

zjuzjika

ovecka ale toto nebol prejaveny zaujem, ale hnusne vtieranie a pytanie sa na sukromne otazky a ukoncenie to tym, ze mam pumy tenisky, tak som asi prachata.... to co uz ma byt za spravanie...

0vecka

2 zjuzjika len vies ono na jednej strane zeny chcu aby chlapi prejavili zaujem na druhej sa tvaria urazene ked to spravia...

zjuzjika

ja ti to napisem z druhej strany, cize zo strany, ked mna zastavuju anketari, comu sa treba vyhnut, lebo si vsimam ich rozpravanie, komunikaciu so mnou a ostatne veci.... cize byt mily, vykaj im (stalo sa mi, ze chalan mi zacal hned tykat, ved dobre mam 24, ale tak troska slusnosti treba) , nevtieraj sa ak nechcu, lebo ludi to otravuje vo velkej miere a ano usmievaj sa, ale prirodzene, nedaj na sebe znat, ze si nervozny a hlavne si poriadne ale naozaj poriadne nastuduj o com anketa je, lebo sa mi velakrat stalo ze mi nevedeli odpovedat na moje otazky a tym padom ja sa s takym clovekom uz nemam o com bavit.... a hlavne sa nepytaj na sukromny zivot pytajuceho...pretoze mne sa stalo minuly ork, ze jeden mlady anketar sa ma neskor pytal, ked si myslel, ze po 5 minutach sme kamarati, ci mam priatela a kde byvam a taketo veci... co je uuuuuuplne nevhodne..a som nemala slov... a este jedna vec sa mi stala, ze som mala akurat vtedy tenisky pumy na nohach, take co nikto nemal a taka anketarka mi zase povedala, ze no vidi ake tenisky nosim ze tak musim byt bohata a ze ci mi robi problem preto im zaplatit 100sk este vtedy boli.....tak ako drzost strasna
a este ich neprepadni, lebo u nas to ronbia tak,ze zacnu anketari na mladych kricat, ze STOJTE. vy ste moji ludia...tak ako pristup nulovy.... otras , dokonca som aj jednym uz vynadala lebo sa rozpravali pri vchode do obchodu... a este nevrav ludom aby sa usmievali a neboli zduti, lebo neives ake problemy maju a nie je to prijemne....tot moje sksenosti s anketarmi...

nikuška1

Ja som robila ankety na kozmetiku... Mala som tam len nejakých 8 otázok.Proste musíš k nim byť milý a hlavne sa usmievať, hneď od začiatku, nevtierať sa, keď nebudú chcieť, tak ich neprehováraj veľmi, lebo to bude otravné, fakt, si myslím, že ten úsmev je najdôležitejší... :D

anketar

a este ze kolko je to otazok proste ako dlho tam tych ludi zdrzim (ja osobne som este ziadnu anketu nevyplnil proste ide mi aj o ten pristup chcem aby ty ludia mali radost ze ma stretli a nie ze zo slusnosti to nejak vyplnili)