Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

???

čože, že 48kg veď to je ideál. Ja mám 90 a ja čo má povedať. Pardón už len 88 už som za chvilu ako kostra. hhhh

Ivka141

Bon.
Aha podla teba chcem pocut ze nepotrebujem chudnut aha... ak si to mislis tak sa kusa uvedom ale ves co mas pravdu tu to aj tak nema zmysel cela som radau ako zhodi ale asiksom na nespravnom mieste awoj pekny den

bon

ivka bud si totalna tapa, ktora nema co na robote, alebo si chora, a vyhladaj psychiatra, lebo anorexia nekonci dobre....nerob hlavne zo seba tucnu chuderu ktora chce pocut ze nepiotrebuje chudnut

elviee

Ivka, tak potom mas predpoklady byt "uspesnou" anorektickou. 162cm a 48kg je skor podvaha ako nadvaha. Ak sa vidis tucna, navstiv odbornika na dusu.

Mimi323

Ivka, tak so sebou niečo rob, ak si so sebou nespokojná, makaj na sebe, choď do fitka, na korčule, bicykel alebo behaj. Rob to čo ťa baví a nefňukaj.

Ivka141

elviee: Stihla??? nomne sa nezda nenavidim svoju postavu je uplne otrasna:-(
Ked mamist von je to utrpenie lebo somako prasa...a nicnepomaha:-(

elviee

Ivka,su 2 moznosti. Ak si to napisala vazne, mas prejavy anorexie.
Ak si to napisala len preto, ze chces pocut, aka si stihla, potom si trapna.

sisa72

bože každý len chudne a ja mám opačný problém chcem pribrat a nemôžem...mna sa zas každý pýta či nejem.. či som bulimička atd.. tiež to je na nervy a pritom stale žerem..