Ako chodit na vysokych podpätkoch?

cajik

trosku zavidim babam co v tom vedia chodit :) mne sa v tom akosi kyve noha..a uprimne sa mi ani nechce nosit vysoke opatky,nejak mi to nepasuje k mojmu zivotnemu stylu ci co :)

ShaulaThalit

ja si dám koľkokrát aj vyššie, ale základom je, mať pevný opätok, nemám rada tenké ihličky, tie len výnimočne... a chce to cvik, správne držanie tela

whee_ee

nedostupuj ako prve na patu, ale ako keby viac na spicku, neviem ako to vysvetlit, musis si to natrenovat, nie je to take tazke ako to vyzera, len musis prist na techniku:))

alzbee

nikuska: uprimne zavidim :-P :-))...ale odhliadnuc od toho, ze v tom neviem chodit, tak v podstate ani nemozem, respektive by som nemala, lebo mam nabeh na krcove zily a vtedy sa neodporuca nosit vysoke podpatky. Cize chlapom na otazku, preco nenosim vysoke topanky nepoviem, ze v tom neviem chodit, ale ze nemozem zo zdravotnych dovodov :D :D (dobra vyhovorka:))

nikuška1

ja nemám s tým problém, práveže sa mi zle chodí v takých "klasických" 5 cm, najradčej mám 9 - 10 cm...to je parada... :D

alzbee

Ja ich presne kvoli tomu radsej ani nenosim-neviem v nich chodit :-D...ale chcela by som to vediet, lebo tie nohy a celkovo baba vyzeraju byt ovela viac sexi vo vysokych topankach...a zide sa to na oslavy, svadby, promocie...(aj na stuzkovej som to len tak-tak prezila a mala som nejake 3cm opatky:)))

maadd

kup si topanky na nizsom podpadku,a nauc sa najprv na tom chodit a az potom vyssie. a ak sa nenaucis, tak ich rovno hod do kosa, nie je nic strasnejsie ako pohlad na dievca ktora ma vysoke topanky a nevie na nich chodit.

zjuzjika

normalne najprv trenuj doma a potom to uz pojde a si predstav ze v nich aj utekat budes musiet niekedy...to je sranda