Túžba po potomstve?

sii

preco nehladas na nete??? Ja som svoju lasku nasla na nete.
nehovorim ze je to najlepsie miesto ale mozes mat stastie

anka21

tak mozno sa bude niekto am tulat v tmavej ulicke...a bude tam na teba cakat, len dufam ze nie nejaky uchyl:)))ale doma ta urcite nikto nenajde a v praci asi tiez tazko...jedine zeby si mala nejakeho kolegu co by bol spolu s tebou tak dlho v praci...tym ze mas vyrazit do ulic som nemyslela ist na nejake disco, lebo tam tazko najdes zodpovedneho cloveka pripraveneho pre rodinu , ale skor na niekde s nejakou kamoskou do kina, do restiky, na pizzu a mozno tam bude tiez niekto sam...:))a mu padnes do oka..prajem ti aby si ho nasla cim skor..:)

thinqa

anka21-to posledne bolo kraaasne povedane..len naskyta sa otazka..najdem v uliach tmavych miest male svietielko pre moju buducnost? urcite je ulica to spravne miesto?

thinqa

..ano mate pravdu zaneprazdnena teraz a co potom?? ci budem zaneprazdnena aj potom?? SAMOZREJME!!! BUDEM ZANEPRAZDNENA SVOJIM BABATKOM!! priznam sa som nedobrovolna karieristka, pretoze ak by som prisla domov v ,,riadnom,, case asi by som zosalela..medzi tymi stenami.. tak zostavam v praci a tak som uzitocna aspon pre ,,niekoho" kto si to nevie ani ocenit. kdezto to BABATKO po ktorom tak tuzim by o to stalo.. tak a teraz cakam dalsiu kritiku.. :-))

thinqa

..ano mate pravdu zaneprazdnena teraz a co potom?? ci budem zaneprazdnena aj potom?? SAMOZREJME!!! BUDEM ZANEPRAZDNENA SVOJIM BABATKOM!! priznam sa som nedobrovolna karieristka, pretoze ak by som prisla domov v ,,riadnom,, case asi by som zosalela..medzi tymi stenami.. tak zostavam v praci a tak som uzitocna aspon pre ,,niekoho" kto si to nevie ani ocenit. kdezto to BABATKO po ktorom tak tuzim by o to stalo.. tak a teraz cakam dalsiu kritiku.. :-))

anka21

a co tak skor odist z prace a vyrazit do ulic hladat otca pre babatko?:)))nebola by si ani medzi styroma stenami a potom by ste uz boli traja:))

thinqa

..ano mate pravdu zaneprazdnena teraz a co potom?? ci budem zaneprazdnena aj potom?? SAMOZREJME!!! BUDEM ZANEPRAZDNENA SVOJIM BABATKOM!! priznam sa som nedobrovolna karieristka, pretoze ak by som prisla domov v ,,riadnom,, case asi by som zosalela..medzi tymi stenami.. tak zostavam v praci a tak som uzitocna aspon pre ,,niekoho" kto si to nevie ani ocenit. kdezto to BABATKO po ktorom tak tuzim by o to stalo.. tak a teraz cakam dalsiu kritiku.. :-))

sii

presne v tom istom je moj problem, ja mam partnera, ktoreho lubim a s ktorym chcem rodinku len akosi sme obidvaja dost zaneprazdneny a neviem sa k tomu odhodlat. Ja mam 25 on 28.
A k tomu este neviem ci som uz zrela na dieta. Nemam cas nad tym premyslat. Bolo by to krasne ale.... vela prace kto sa o neho bude starat??
To je moja dilema nechcem ho nechat niekomu cudziemu na krku. A na druhej strane neviem ci som ochotna obetovat moj cas pre babo (zatial) Som normalna??