Co skutocne vybieli zuby?

Patta

Ale prosim vas, tychto prispevkov od ludi z white looku tu uz bolo....vsetky pisete rovnako, stale su o tom istom, ale kazdopadne stale plati, ze su to len vykriky anonymnych umelych kont...skutocne recenzie ten produkt prakticky nema a tie co ma, su negativne... je to taka ista zubna pasta ako aj kazda ina. Zuby sa bielia inak, nie pastami...

Majdanova

He liiii tvojím príspevkom si ma pobavil trošku :D :D Zbadala som túto tému, tak ma zaujímalo čo sa tu píše a aké produkty sa tu rozoberajú. Môj názor na danú problematiku je, že ako aj s každým produktom bude veľa ľudí, ktorý budu tvrdiť že im pomáha a ďalší ľudia že nie, je to presne o tom že sto ľudí sto názorov. Používala som white-look a aj vidím malý výsledok že mi zabral. Skúšala som aj také tie domácke že sóda bikarbóna a podobné ale to mi akurát tak podráždilo ďasnáa nič viac. Myslím že každý je s niečim iným spokojný a tak to aj vždy bude.

Iiiii

Treba pravidelne používať zubné pasty, ktoré majú v názve slovo whitening:-)
Ak by si chcela mať aj snehobielu pleť, tak by som ti tiež vedel poradiť, lebo kamarát jeden čas pracoval ako vedúci vápenky.

Patta

Nie, o to veru nejde. Vybielenim alebo vyleštením zubnej skloviny neurobis zuby belsimi. Vacsinou. Vacsina ludi nema zazltnutia len na povrchu skloviny, kedze vacsina ludi pije a je uz nejaky ten rok... Bielenie zubov je o niecom inom. Zuby sa bielia tak, ze sa oxiduju zafarbenia vo vnutri zuboviny, aby zuby boli belsie. Vylestenim povrchu nespravis skoro nic. Je to to ist, ako ked si umyvas zuby hocijakou beznou zubnou pastou. Vtedy si tiez len lestis povrch zuba, alebo ako to ty nazyvas - "bieliš"... Toto sa bielenim zubov neda nazyvat. Bielené zuby maju byt biele alebo belsie aspon o odtien ako boli predtym.

brunetka28

Tak veď o to aj ide aby vybielili povrch zubnej skloviny a tým boli zuby krajšie a belšie, no nie? Aspoň takto to vnímam ja, a keby som chcela radikálnu zmenu vybielenia zubov tak sa obrátim na môjho zubára, ale nato zase každý nemá finančné prostriedky. Podľa môjho názoru nech si spraví každý tak ako on uzná za vhodné

Patta

@Sabinka 852 Chod uz niekam s tymito "zlavovymi kodmi". Davas to DO KAZDEJ DISKUSIE!!! Myslis si, ze je kazdy taky sprosty, ze ti na to hned naleti? Su ludia, ktori vedia o co ide, ze si to sem dala, lebo je to tvoj affiliate program.

Co je affiliate program: nejaky clovek si urobi takyto web, kde ponuka akoze zlavove kupony, ktore vlastne ani nie su kuponmi. Su to len prekliky do eshopov, ktorym tu robis reklamu, teraz konkretne tym parfums.sk... A ak sa clovek cez ten tvoj affiliate program preklikne do eshopu a kupi tam nieco, ty mas z toho proviziu.

Takze, ludia, ak vidite niekde tieto "zlavovekupony", tak si to nevsimajte, je to trik na vase penazenky...

Dôkaz: prilozena fotka...ked sa prekliknete cez ten kupon do eshopu parfums.sk, tak sa na chvilu hore v prikazovom riadku objavi v url aj slovo "affiliate". :) Bác, odhalenie :)

Patta

@chuanka Nerob to, naletis zbytocne a len vyhodis peniaze. Ak si sem samozrejme neprisla priamo z ich firmy robit im reklamu... Existuje kopec inych produktov, ktore su mozno o 20 ci 50 eur drahsie, ale su UCINNE. Tato 20eurova vecicka nema ziadny efekt...treba pozriet heureku, tam su recenzie skutocnych uzivatelov. Ten produkt nema dokonca ani recenzie...toto co si videla ty, ked hovoris, ze si videla aj pozitivne, aj negativne recenzie, tak to boli "recenzie" blogeriek, vsakze? Tie pozitivne.. tak ti vysvetlim ako to u blogeriek funguje: firma, ktora vyraba lacny produkt, ho rozposle tym detickam "blogerkam", ktore su cele stastne ze dostali nieco zadarmo. A rady preto urobia pozitivnu recenziu... aj ked tam na vacsine z nich jasne vidiet, ze im to zuby absolutne nijako nevybielilo, aj ked sa tam v recenzii snazia za kazdu cenu produkt nejako obhajit. Niektore skuseli fotku po bieleni aj nasvietit, kedze ako dobre vieme, na svetle vyzeraju zuby belsie, niektore tam zase maju fotky upravovane vo photoshope, ale to si vsimne len odbornik, takze chapem ze na to moze niekto lahko naletiet...

Patta

@brunetka28 Nie, nie je to tak, ze niekomu zubne pasty na bielenie zubov pomahaju a inemu nie. Ziadna zubna pasta totiz zuby nevybieli. Farbiva mas usadene hlboko v zubovine a tam sa ZIADNA zubna pasta nedostane. Tam sa dostane len kvalitny bieliaci produkt, ktory tie farbiva zoxiduje na belsiu farbu...Pasty bielia len POVRCH zubov...

Sabinka 852

Ja som už skúsala všeličo, ale najviac sa mi osvedčili pásiky na zuby Crest. Sú drahé, ale ich účinok vydrží rok- rok aj pol pri správnej ústnej hygiene. Mám pre teba zľavu, ktorá ti ušetrí pár euráčov. www.zlavove-kody.sk . Treba ju použiť na notino.sk ( starý parfums.sk) :)

sissiny

Kyselina citronova ze vycisti zuby? Tak o tomto ma asi nikto nepresvedci, neverim tomu. Jedine verim tomu ze by som z toho mala este vacsie tazkosti