Myslite, ze jem malo alebo akurat?

wislana

annnnn namiesto zmrzliny si daj radsej nieco vyzivnejsie, poriadne jedlo. Aspo ja sa z jehdneho vacsieho kopceka dokazem najest, co svedci o tom, kolko kalorii to musi mat. Ako obed, mozno viac...Tak daj tomu svojmu zaludku normalne jedlo. Ranajky ti chvalim.
Ja jem kazde dve hodiny a pomenej, na obed viac. Lebo som casto hladna, bohuzial nepriberam, prave naopak, pretoze na zahod chodim casto:( Neviem, co mam so zaludkom, som uz objednana k lekarovi. Ja by som strasne chcela pribrat, aj jem viac ako moj manzel.

lencok20

annnnn, podla mojho nazoru je to naozaj az privelmi malo. v jedalnicku nemas nic take "plnohodnotne". a ako to je s tvojim organizmom? na nic sa nestazujes? poruchy menzesu nemavas?

annnnn

na ranajky som si dala 6 lyzic vlociek+jablko+pol zvolenskeho jogurtu smotanoveho, 2 vlasske orechy
na obed som mala zapekane zemiaky so syrom a zeleninovy salat
teraz jem jablko...a vecer idem na zmrzku.vooobec nie som hladna.fakt je to malinko?

lenus20

annnnn, aj ja sa pridam do diskusie. v porovnani s mojim jedalnickom su tvoje porcie zanedbatelne. ale tak ak necitis hlad, to je znakom, ze si na ne asi navyknuta. a mozem sa ta spytat na tvoj vek? ja mam 20 rokov. ked som bola mladsia, moja vaha bola ovela nizsia ako teraz. no v tom obdobi som mala aj iste problemy s menstruacnym cyklom. a vtedy ma lekarka upozornila, ze organizmus "funguje naplno" len vtedy, ak je vaha cloveka tomu prisposobena. cize moje problemy s menzesom boli zapricinene prave mojou vahou. prikazala mi par kil nabrat a odvtedy moje tazkosti pominuli. nechcem ta strasit, len ta chcem upozornit, ze mozno na prvy pohlad sa zda, ze je vsetko v poriadku, no nie vzdy to tak je.

annnnn

Precitala som si vsetky reakcie, dakujem za nazory...
No tak normalna porcia u mna je napr. 2 kopceky ryze a dajme tomu 1 kuracie prso alebo stehno.Asi tak-proste normal.....
Ja vobec ale vobec necitim poobede hlad, tie vlocky rano musim bo potrebujem vela energie a z nejakych salam,parkov ci rozkov mi je blbo a neviem sa sustredit..
cokolada podla mna este nikoho nezabila,tak to neberte tak tragicky,,poobede sa ucim..tak potrebujem nieco..
a na veceru si dam 2-3x do tyzdna aj "normalne jedlo" ako dusene kuracie ci morcacie prsia, nejake celozrnne cestoviny a pod..
a ja sa vedome v jedle neobmedzujem, to niee...jednoducho nepotrebujem sa prepchavat

cosmicka

a mas krasnu vahu taku som ja mal pred pol rokoma citila som sa skvelo a zdravo teraz mam o 10 kil menej a citim sa naprd , a telo am neposlucha , takze sa nedaj zblbnut terajsim akoze zdravym zivotnym stylom a neber si priklad z vychudnutych bab ktore sa v poslednom case v nejakom hojnom pocte premavaju po uliciach . treba si udrzta zdravy rozum , co uz nieje bohuzial asi moj pripad :(

cosmicka

nepocuvaj tie bludy rano je telo pripravene spracovat tuky preto vsetko co prijmes do obeda tvoje telo meni an energiu a zuzitkuje teda ty si kludne daj klobasu s chcelob a v pohode samozrejme ak zjes jednu nie 5:)rano by telo malo prijimat hlavne sacharidy bielkoviny tazsie stravuje ale to nevadi , do obeda mozes akekolvek ovocie poobede uz len zeleninu na obed sa najedz tak aby si sa neprejedla len nasytela a vecer kludne mozes jogurt lebo telo lahko spracovava na noc bielkoviny , nejedz sacharidy ak nechces pribrat , takze vysledok je podla mna ze jes malo a chudnes a skodis tak svojmu telu toto je presne moj jedalnicek a schudla som az moc a vyzera to nezdravo takze neprehanaj a ja som k tomu ani necvicila , mala som pohybu dost ale nie v tej konkretnej cielenej forme

AdamKrt

Pre annnnn:
- takze rozoberme si to.

Ranajky: - obilniny, velky podiel sacharidov. Smotanovy jogurt - asi dost tukov. Zaver - vela tomu nedas, ale energeticky narocne. Z toho budes asi priberat.

Obed: zalezi, co je to normalna porcia... ;-)

Olovrant - ovocie, zelenina su OK. Ale cokolada obsahuje cca 80 percent tuk + cukor...

Vecera - jogur, zase tuk a do rana daleko. Hlad a tvorenie zasob v tele.

Takze zaver - HLADUJES a este k tomu davas telu viac energie v nevhodnej forme, nez je treba. Ak este sportujes, tak si telo, tiez ziada svoje. Potrebuje viac energie. Moze si teda tvorit este vacsie zasoby.

Hlad vela ludi nemusi citit. Je to sila zvyku.

max.gluteus

Obvodna lekarka pomoze dostatocne neboj sa jej povedat co ta trapi a hlavne neodrbavaj, pretoze nemaju v naplni zistovat kdo ojebava a kdo nie. Mas problem to je zrejme podla toho co za den zjest a to je fakt, jes toho strasne malo a skladba jedla neni dobra. Ide o tvoje zdravie a toho by som sa drzal ja.