Otravni susedia,nedaju si povedat,robia naprieky

Príspevok v téme: Otravni susedia,nedaju si povedat,robia naprieky
bozeeeeeeeee

Prosim vas, ako by ste riesili susedov, ktori byvaju nad vami a pri chodzi dupu hrozne patami o zem? jedna clenka ich rodiny chodi doma v prezuvkach,co maju podpatok.Uz to neviem zniest.Presne viem,co cely den robi, lebo pocujem kazdy jej krok.To sa uz neda vydrzat:/
Pred pol rokom som im napisala list, naco mi odpisali, ze si mozu robit vo svojom byte co chcu. Na oplatku som si potom uzila od nich este viac dupania. V noci o 12tej nad mojou izbou ta krava zacala naschval dupat rozne rytmy. Dalej raz v noci o druhej im nado mnou nieco hrozne buchlo o zem, ze som skoro zinfarktovala. Zabuchala som im metlou hore,ale to som nemala robit. Vypocula som si pol hodinove buchanie a presuvanie nabytku.
Fakt ze som z nich uz na nervy.Stale mi bucha srdce,lebo som z nich nervozna a nemozem sa poriadne doma uz ani ucit. Ked som im to vtedy napisala v liste, tak povedali, ze sa mam chodit ucit do kniznice.
Bojim sa, ze ked ich s nasimi upozornime znova, tak sa to zhorsi a naberu grady. Co sa da v takychto pripadoch robit?

Vlad

No ak mozem poradit.... Vypracuj si doma kiselinu maslovu. :-) pomaha to. ! A nechtiac im nalej par kvapiek popod dvere... Neviem ale podla mojich skusenosti mojim zlym susedom smrdel byt asi 3 mesiace az sa rozhodli ho predat! Odstahovali sa.... :-) tyzdenne dostali 5 kvapiek popod dvere :-) Ako si ju vyrobit? Sklenena flaska s pevnym uzaverom. Do prazdnej flasky vlozime zemiak... Do zemiaku vyrezeme kuzel, do kuzela nasipeme kusok hliny, a vlozime ho spat do zemiaku. Zemiak zagumickujeme, vlozime do flase ( moze byt od zavaranin) zemiak posipeme stipkou soli a pokvapkame 3ma kvapkami octo. Zatvorime flasu a odlozime na 1 - 2 mesiace :-) zemiak sa niekedy rozposti az na tekutinu. Pripomynam... Tato tekutina nieje nebezpecna, jej hrozne hrozne smradlava... Horsie ako hovno, nevycistitelny smrad!!! Kyselina maslova :-) jedine mozte robit zle susedom. Niekto hudbou, iny zase vzduchom... A co je horsie :-) oko za oko zub za zub !!!!!

Flash

Pekný deň mam prosbu mam tiež jeden s tých problémov až na to že je ticho a chodia mi do schránky listy od suseda hore nado mnou , ja sa na tom zatiaľ smejem nechcem urobiť urýchlené závery alebo ho napadnúť viem že raz to prekypí. začalo to v roku 2004 keď som kúpil byt a odišiel som na dlhšie preč, manželka začala s prerábkou ktorá bola povolená aj keď suseda nado mnou nás nahovárala aby sme to spravili na čierno ,nie išli sme pekne cez statika atd. a začalo to. jej manžel sa bol sťažovať že mame čiernu stavbu a mesiac čakala pokiaľ mohla pokračovať. no a trvá to od vtedy až do teraz v listoch napáda moju rodinu a začal jemne vyhrážať. je to starý chudák, viem že mi to prejde cez hlavu a urobím mu niečo čo ma bude mrzieť a najhoršie je to že jeho manželka je správkyňa bytovky

lost

Majlo8, hej hej, ked uz nic ine, tak si treba kupit modre sluchadla :D
mozno sa potom susedia zlaknu :D
to by som aj skusil, no nastastie moji susedia nie su ziadny hardcore..

Majlo8

Čudujete sa potom, že ten chlapík postrielal susedov v tej blave? Tiež tam robili bordel a vyriešil to rázne a správne až na nevinných ludí.

Takýchto primitívnych susedov treba nechať zmlátiť nech sa uvedomia. Sú to bastardi!

líštička

Od 6 00 do 22 00 môžu robiť čo chcú, ak neprekročia určitú decibelovú hranicu (čo opätky určite neprekročia, nech sa ti zdajú akokoľvek hlučné), od 22 00 musia byť ticho a ak robia naschvál hluk, môžeš na nich zavolať políciu.

ShaulaThalit

My máme podobných susedov, akurát že mi sa s nimi už aj súdime. keď to nejde po dobrom, s primitívmi si nikdy nič nevydiskutuješ.

Gitina

Zijem sama zo synom v jednom nemenovanom dome.Mam nad sebou susedu,ktora ma dve deti.Som uz unavena z tejto rodiny,ktora narusa moje sukromie a to tak,ze dupocu,ci cez den i v nocnych hodinach akoby stale prerabali nieco v byte,korculuju sa po baraku aj v byte! vsetko sa to ozyva.Prala si koberec takym sposobom,ze ho prevesila cez balkon a voda z koberca sa valila na moj susiak kde som mala pradlo.po slusnom upozorneni ze rano vstavame a chcem sa vyspat do prace mi odpovedala ,ze si to neuvedomuje a da si na buchot pozor.Este sa to zhorsilo sme zo synom uz unaveni a vycerpani z tejto rodiny kam sa mam obratit? DAKUJEM