ako spravne a poriadne fajcit??

alzbee

cicuška: ano, pretrhol ti blanu a je uplne normalne, ze si krvacala aj druhykrat...a nechapem, preco si to napisala do temy o oralnom sexe,hehe?:))

cicuška

Ahojte mám menší problém : môj priateľ ma pred 2 dňami "vyprstoval" a pri tom som krvácala a citila chvílku bolest .... mohla som prist o panenstvo? a dnes ked sa oto pokušal znova tak ma to bolelo a znova som trošku krvácala... je možné že blana nepraskla uplne? prosím poradte mi :(

fajocka

v, tak to je cudne, ze nevies pri tom povedat, ako to robis :-P.

iloveboy...nad tymto by som sa naozaj netrapila. Na to prides sama a ver tomu, ze on sa ti odbavi tak ci tak :D. A casom prides na to, co ho dostava do varu najviac. Mozes lizat (to je osvedcene, ale popritom mu ho aj posaj, akoby si chcela vycucnut nieco :D ). Hraj sa mu s tym proste, a pouzivaj aj ruku...
Vajicka su velmi citlive miesto, to je zarucena vyhra. Neboj, za chvilu budes kralovna. Ak to budes pravidelne robit a nebude ti to prekazat, tak sa vymakas.

v

mne priatel hovori ze viem fajcit najlepsie na svete .podla toho ako mu pri tom je si to myslim aj ja :D ale zial neviem poradit lebo sama neviem co pri tom vlastne robim :D

Samanta332

Ahoj..no tak to je pikantná otázka. Podla mna niečo extra v takejto veci neexistuje..môžem ti len poradit techniku. V ústach musí vzniknút podtlak,aby ti ostali na lícach jamky... určite sa to nerobí tak akokeby si lízala lizatko..Najcitlivejší je žalud, tak sa hlavne zameraj na to..a jednou rukou mu môžeš hladit vajíčka, alebo aj tie zober do úst..podla mna by nepohrdol ani masážnym chladivým krémom..uvidíš a vísledok sa dostaví..vela štastia..

AdamKrt

No neviem, ci v technike fajcenia moze muz extra pomoct, pokial neni nejak inac orientovany :-) V starovekej Cine bolo u konkubin na cisarskom dvore umenie fajcenia strazene, pouzivali specialne techniky a len tak niekto ho neovladal. Hovori sa, ze fajcenie vraj velmi dobre ovladaju azijske zeny /napr. Cina, Thajsko,.../. Treba si najst kamaratku azijatku a opytat sa jej na to :-)

14dni

aj ja si myslim,ze najlepsie by ti vedel poradit on sam... aj mne moj priatel povie ked si nieco predstavuje inak a ja jemu tiez, vztah a aj dobry sex je o komunikacii lebo ako inak by si mala vediet co sa mu paci

sunny123

hm a myslis ze ked ti tu poradi xy ludi kao budes vediet co sa jemu bude pacit?? ved sa ho normalne SPYTAJ..nemas jazyk,bojis sa? coho? tu ti ludia nepovedia co ma rad tvoj priatel..nejlepsie to vie on sam co sa jemu paci a ty sa to dozvies jedine tak ze sa ho otvorene spytas..komunikacia, dovera..bez toho to jednoducho vo vztahu nejde..