parfumeria Azet-mate skusenosti?

oh.my.gosh

mne praveze z azet prisil vzdy v pohode parfem, z parfums spinavy odstreknuty parfem, komunikacia 0 bodov, na email ziadna reakcia, na telefone arogantne jednanie so zenou ktora ocividne nieco zula a bola drza ze som neverila :) NIKDY VIAC. na vianoce som dostala parfem z normalnej kamennej parfumerie, ale bol pokazeny, co viem posudit kedze som ho predtym uz mala. no uz sa tusim na nikoho neda spolahnut.

lulina23

Ja mám veľmi zlú skúsenosť s touto firmou!!! Objednala som si parfém-tester,čiže bez obalu,len v kartón.krabičke.Namiesto toho mi poslali parfém orig.zabalený,aj v celofáne,napodiv aj s mašličkou! Najpr som sa čudovala lebo som platila za tester a nie za orig.balenie,tak som sa potešila,ale pri otváraní a odstraňovaní mašte som si všimla že parfém bol ručne prelepovaný.Strekla som si ho a od vône ktorú poznám a na základe ktr.som si to objednávala to malo daleko,bol ako keby odležaný,viac krát rozbalovaný kus,navyše krabička bola pod celofánom špinavá a doškrkaná! Po vyše 2mesiacoch sa mi podarilo od nich dostať peniaze späť!!! Takže už nikdy viac! Toto moja skúsenosť,nevravím že predávajú fejky ale aj toto sa stáva a museli si byť vedomí čo mi posielajú a aj napriek tomu to poslali.

moj_nazor

ja teda spokojna nie som. Potrebovala som zohnat dva rozne parfemy; ten jeden bol na azete lacnejsi, ako na parfums.sk, tak ten som objednala tam a druhy tam nemali ani v ponuke, tak ten som si objednala z toho parfums.
U oboch parfumerii maju totiz postovne zdarma, ale..

Vysledok: z parfums.sk mi prisla skutocne do NASLEDUJUCI DEN, DONIESOL MI JU KURIER a v pohode!!! Priebezne mi poslali asi 3 emaily, najskor, ze registrovali objednavku, potom, ze je to na sklade a bude vyexpedovany a treti s tym, ze to bolo vyexpedovane.

KDEZTO Z AZETU SA MI ANI NERACILI OZVAT, nic!!!! A vcera, po 16(!!!!) dnoch mi napisu sms, ze odoslali sme Vam dnes objednany tovar.. a co ma este viac sokovalo, dnes mi prisla znovu TA ISTA SMS Z TOHO ISTEHO CISLA, ze mi poslali tovar!! maju tam proste bordel a 16dni, kto to kedy videl, tak ma mali informovat, ze nemaju skladom.. to mi aj z Anglicka skor ten parfem pride, ako od nich. Ja ich teda fakt vyslovene nedoporucujem a- apropo, aj z parfums mi poslali zadarmo vzorku - A ESTE PODLA VLASTNEHO VYBERU!!

a co sa tyka cien a originality, tiez to porovnavam s kamennymi parfum. a kvalita je navonok rovnaka, tak si myslim, ze to je to iste a je to o nieco lacnejsie..

micaa

Ja som si kupila jeden parfem vo fannku, sestra si taky isty (2 nasobny objem) objednala cez net este lacnejsie.
Nemusis sa byt toho, ze by to nebol original. Jednoducho nemaju take naklady ako kamenne predajne a tym padom si mozu dovolit aj ovela nizsie ceny. Poznam kopec ludi co si objednavaju cez net, ovonaju v obchode a potom si objednaju. Aj ja si najblizsie kupim takymto sposobom...

damina

Mne dnes prisla objednavka z parfums.sk. Mam znamu, ktora je pri peniazoch a na vone si odjakziva potrpi. Objednava si tam, lebo nepochybuje o originale. Mam doma original z Fann a je to to iste co som mala z metra. A ked som porovnala dnesnu objednavku s tou z Fann, tiez nie je rozdiel. Takz ja ti zo skusnoti doporucujem tuto stranku.