moze po vysadeni hak meskat menstruacia?!

CMu_Q

joj tak si chod kupit test a hotovo, a ak bude neg. tak je to z HAK (meskanie),...my tazko vieme, co sa teraz deje v tvojom tele...

..ece malinka info: ja ked som brala HAK, tiez mi nic nebolo po cely cas, az ked som sla (z vlastnej vole) na podrobne testy, ... preventivne prehliadky u gyn. mi ukazovali vsecko OKey... ale kedze uz neces pocuvat rady, tak nebudem pisat svoje zle skusenosti.

ooo11

tak sa nad tym zamyslam...to , ze namam menstruaciu teraz je len z toho vysadenia hak, ze? ci je moznost aj , ze som tehotna?? ako sex som mala jeden, ked som brala este hak a druhy, posledny, ked som nebrala, ale ako vobec sa do mna nespravil..

ooo11

ved jasne, ja som si toho vedoma, aj som im podakovala za ich rady..
presne,ako vravis ty.. pokym sa nevyskytnu nejake vazne komplikacie, tak je zatial vsetko ok..sledovana som tiez.... takze uvidime, ako co bude...

whee_ee

ooo11 ja ti nejdem v nicom branit, sama vies co robis, a asi aj lekar, takze pokial nebudes mat komplikacie a problemy, tak by to nemusel byt snad problem... my mame napr. v rodine taktiez srdcovo cievne ochorenia, ale som pravidelne sledovana u kardiologa a vysledky mam ok a takisto chodim aj na endokrinologiu :D... a tak dalej.. a to ze nefajcis a vela pijes, to je len plus:))) ja takisto, hehe.

ooo11

nefajcim vobec, neznasam to. a vypijem aj tri litre vody denne. na to ma upozornoval aj moj doktor..
whee_ee- dakujem za tvoj nazor :o)

whee_ee

po vysadeni hak je aj velka pravdepodobnost mat napr. dvojicky, pretoze telo pocas uzivania neovuluje a potom po vysadeni je mozne ze sa uvolnia dve alebo viac vajicok do maternice a tie su potom oplodnene..

ja tiez uzivam hak, ale pri akomkolvek riziku by som ju radsej vysadila.. dolezite je aj nefajcit a dodrziavat pitny rezim - kvoli moznosti spominanej trombozy..

ooo11

mam 23, je mozne, ze to beriem vsetko takto, ako sa zda, ked som asi malo informovana a doktor v nicom nevidi problem..
to som nevedela, ze po vysadeni hak je moznost otehotnenia este vacsia, ved co pocuvam, kolke pary sa pokusaju otehotniet po vysad.hak a nedari sa...

CMu_Q

co sa lekarov tyka, tí predpisuju aj to, co skodi, :D (vynimky),... takze na to by som sa nespoliehala, ked uz lekar vidi, ze je riziko na danu nemoc, tak ti dalsiu HAK predpisat nemal, teda moj to tak robii (nie mne osobne, ale jednej kamoske) a mohla ho prosit kolko chcela,... :P