baby kedy ukoncite vztah?

katika88

Pocuj a debyl-filozof a ty mi ides hovorit nieco o laske?Keby ti tvoja caja nespravila aspon fajku tak ju posles do kelu tak to je potom co za laska ha?Moj priatel mi svoju lasku dokazuje uz len tym ze ma nenuti k nicomu co ja nechcem.Obaja sme si povedali ze sa nemame kam ponahlat a ja na tom nevidim nic zle...
Je to vazne ubohe nadavat hned niekomu len preto ze ma ine zivotne hodnoty, do gayov a inych pomenovani.V teme Panenstvo si ma nazval p*** tak to je co akoze? Co si to dovolujes??? Ked ma niekoho administrator vykazat tak urcite teba!!!!!!!! Cakam nejake ospravedlnenie.

katika88

*danny* sam zhodnot ze kto z nas sa ako vyjadruje ja si myslim ze som nenapisala nic zle len som sa tu zastala jednej 15 rocnej baby ale tu ten debyl-filozof mi zacal nadavat a hodnotit moj vztah a toto si ja vyprosim aby mojmu chlapcovi niekto nadaval do gayov!!!!

katika88

Mas naozaj inteligentne vyjadrovanie len co je pravda.Bud si taky blby alebo sa len robis ked si myslis ze ked s niekym nespim tak uz s nim nerobim nic ine.Neboj sa nepozerame sa len na seba ale nemusim to tebe rozpisovat lebo to asi znova nepochopis :-))A pokial ide o mna tak nudzu o napadnikov som nikdy nemala takze je mi nanajvys smiesne citat tie tvoje mudre recicky.Zaujimalo by ma kolko ma taky vykvet ako ty vlastne rokov?Je to viac ako 16? ;-)))))))))

debyl-filozof

katika88 prave ze viem co znamena byt so svojim partnerom stastny a nemyslim tym vobec sex! byt s niekym koho milujes je nadhrene a dalo by sa k tomu vela pisat.. no sex predsa k tomu patri a tym to este skrasluje, zlepsuje, sprijemnuje... no ty este ani len netusis o com pisem..
ty ty slecna dokonala, ty si nie ze stasna, ale dokonca dokonale stastna.. no jasneeeeeeee slecna dokonala, ty stara panna, ta doteraz nik nechcel, taku namyslenu picu.. no uz ta kunda svrbi a prilis vela minas na baterie tak si si nabalila dakeho chudaka..

katika88

debyl-filozof nemam k tebe akoze fakt slov, len preto ze niekto ma ine chute nez ty tak uz musi byt gay?Si fakt ubohy.Ja som so svojim priatelom dokonale stastna a aj on so mnou.Az natolko ze mu ta fajka vobec nechyba lebo so mnou zazije ine ovela krajsie veci ale to ty asi tazko pochopis, zjavne ine potesenie nez sex nepoznas.Len by si si mal uvedomit ze su aj ludia ktory dokazu byt stastny aj inak nez tym ze ich holka vyfajci ak ta to vobec zaujima.Zato ale nemusis nikomu nadavat do gayov!A ja som podla teba asi lesba ked nemam rada oral ;-))) mozem sa akurat zasmiat na tvojej ubohosti.Ja som branila konkretne sofiju ktora podla mna urcite chybu nespravila ale ked ty to vidis inak tvoja vec len jej tu nepis take sprostosti ked ju treba utesovat a nie este pisat ze sa mu ani necudujes ze ju nechal ked mu nedala.

debyl-filozof

katika88- no jasne, baby nerobia chyby...
baby su dokonale bezchybne stvorenia, aj ked podjebu su nevinne, za to moze vzydy chalan, ved on ich zviedol.. su proste dokonale stvorenia.
chudak tvoj chalan, fakt ho dost lutujem, ja byt nim tak sa na teba vykaslem, a mozno vasim vztahom zakriva to ze je gay. ved uz i moje 16r. dievca mi da fajku a robi to dokonca rada a ja sa jej za to viac ako patricne odmenim :) sme spolu stastny po vsetkych strankach :D
jasne ze chalan pocka, nerobi natlak.. no sme predsa ludia a mame svoje potreby, je jedno ci chalan ci dievca.. nemusia ist hned do postele, je vela prijenmych sposobov ako byt spolu stastnejsi.. a okrem toho som pisal ze ma na to dost casu a nema sa kam ponahlat.. kazdy sme iny, niekto je skor vyspely, niekto neskor..

katika88

Sofija nepocuvaj tie premudrele reci od debyl-filozofa. Ty si nespravila ziadnu chybu.Keby ta naozaj velmi lubil tak by mu nevedilo ze sa s nim nemilujes alebo nemaznas.Ja chodim so svojim priatelom uz 9 mesiacov a este sme spolu ani nespali, o fajke moze u mna jedine tak snivat a vobec mu to nevadi.Je rad ze sa mu hned netlacim do postele.Ked ta chalan lubi tak pocka kolko tebe treba, ver mi.Inak ja mam 21 rokov len tak pre info.A debyl-filozof ty sa laskavo uvedom to ma 15 rocne dievca robit chalanovi fajku?Asi nie si normalny!

Marianka

no lucia prepac, ale necudujem sa mu, ked ta opusti. ved ked ty ho podvadzas skor... ja byt na jeho mieste, spravim to iste.

lucia_

ked ma podjebe, sice zvycajen ja jeho skor a viac krat :)no nevie o tom.. ale neznesiem ked to urobi on mne. co uz, zivot je svina.