taka mensia anketa

Príspevok v téme: taka mensia anketa
smajliik

ahojtee...ja by som chcela vediet vase nazory na istu temu.. vadilo by vam kebyze si vas priatel/ka vkuse ale vkuse pise s ex priatelom/kou...lebo ja neviem ci len ja som taka divna,ze mi to vadi..alebo je chyba niekde inde...prosiiim napiste vase nazory...aa popripade aj co by sa s tym dalo robit..dakujeeem...

smajliik

stefaa
noo ja mam tiez tu nevyhodu ze je moj prvyy...aa myslim ze jemu by sa to tiez nepacilo kebyze si s byvalym vypisujem tak ako on s tou svojou..uz velakrat som si hovorila ze kasli na to o nic nejde...sak ja si to vlastne hovorim stale...ale ked vazne niekedy ma napada tiez vselico,,tie mysienky su na tom najhorsie..:)a mas pravdu zee to k nicomu dobremu nevedie lebo vidim ze co to so mnou robi ked na to myslim...len ked ja sa snazim proste si to tak nebrat k srdcu ale nedari sa mi to..mam asi slabu osobnost alebo co ja viem co..:)

smajliik

tak kazducky den niee..kedze moj rpiatel nema velmi pristup k internetu ale bojim sa toho ked bude mat pristup internetu aby to potom nebolo kazdy den...neviem ci si citala tie spravy predtym,ale akos om spominala ked sme sa davali dokopy tak nas chcela rozdelit aa preto ju nemam velmi v laske..kebyze ju nepoznam ze aka je, keby sme spolu vychadzali fajn tak mi to nevadi absolutne..ale ked som videla ako sa zachovala tak odvtedy si na nu davam tak trochu bacha...lebo niekedy je k nemu az extra priatelska aa to ja nemusim :) vies kamosky by mi az tak nevadili, sak jasnee ze ma aj kamosky je to normalne mne by sa tiez nepacilo kebyze mi zakazuje pisat s kamaratmi...ale preco byvala???:)

stefaa

aj moj si pise-a viem,ze ona bola ta jeho velka laska-a vadi mi to,ale snazim sa na to nemysliet-sam mi povedal,ze co bolo bolo,je to uzavreta kapitola-on je kamarat so vsetkymi ex-ja mam nevyhodu,on je moj prvy,do kelu,nemozem vypisovat s byvalymi ....:(-ale vazne,je to o dovere,aj na mna obcas pridu myslienky a fu sa az porovnavam s nou,ale som si to zakazala,lebo by som skoncila na psychiatrii...takze,ak mas doveru,tak je vsetko v poho,bola by si divna podla mna,keby si to mala uplne na haku-hlavne,ze sa lubite a viete,co mate v sebe a ty si jeho sucasnost :o)

cukrusik

Myslim v tomto pripade ze sa nemas coho bat, ak je to uz tak dlho.. moj priatel si tiez pise s kamaratkami ale tu je to o dovere, ked hovori ze o nic nejde a ze vlastne je to kamaratka tak podla mna sa nie je coho bat. Moj kamarat chodi s jednou dievcinou a jej byvaly s nimi obcas ide aj von niekde sadnut a pod., mne pride toto viac chore ako pisanie cez net, mozno ze sa vted dohodli ze si neprestanu pisat a dodrzali to.. pisu si snad kazducky den?

smajliik

praveze ja som s nim uz skoro 4 roky...aa nemyslim si zeby bol do nej paf :) to niee...ja viem zeby ma nepodviedol..len chcem vediet ze ci som len ja taka divna ze mi to vadi ze si s nou vkuse pise...lebo on to berie ako normalnu vec alebo co ja viem co..proste ma to hnevaa..som z toho nervozna ked viem ze on je na pokeci a aj ona...

cukrusik

neviem ale ako to opisujes nie je troku do nej este stale PAF? lebo ako vravis ak tam ona nie je ide prec, ked sa ho nato pytas ma to v trubke.. ako neviem ale mne by to dost prekazalo a urcite by som s tym nieco spravila, ste spolu dlho? neviem ak ano tak asi by si sa nemala coho bat, povedzme viac ako rok.. ale ak menej no neviem.. treba to riesit inak s nim prezijes premarneny cas ako tomu vravim ja

kiikss

toto je inac ale dobra tema,lebo myslim ze viacere pary maju takyto problem...je to dost diskutabilne ze ci je to dobre alebo niee..clovek si neuvedomuje ze tym moze tomu druhemu ublizit az kym to potom nezazije na vlastnej kozi...aa keby sa moja priatelka pisala s byvalym tak zalezalo by od toho ako casto a co si pisu..ak si pisu len normalne bezne veci vramci kamaratstva tak je to ok..ale ak by zacali rozoberat jeden fruheho a bavili by sa o svojom vztahu alebo nieco podobnee taak t by ma uz asi hnevalo..aa keby sa priatelka stretavala s byvalym aa este aj poza moj chrbat taak tomu by som sa veru nepotesil..
smajliik: ja si myslim ze to nie je az take zle ako si myslis..mozno vazne nie je dovod na znepokojovanie..aj ekd to co si pisala s tym ze vas chcela rozdelit tak to nie je prijemne a verim ze k nej nemam najlepsi vztah..to by asi nikto nemal...tak budem drzat palce aby sa to nejako vyriesilo..

CMu_Q

mojmu priatelovi sa tiez nepaci ze si sem tam pisem s byvalym a o to viac, ked som s nim raz sla von (po 3 rokoch od rozchodu),... dost sa nahneval, ... teraz chodim s byvalym tak ci tak vonku (mozno raz za mesiac, ked sa obaja dostaneme do nasho rodneho mesta - tak trochu pokecame a to je vsetko,priatelovi to nehovorim nakolko viem, ze by sa mu to nepacilo, a nemyslim si ze by bolo vhodne obmedzovat ma (z jeho strany), ked viem, ze on vystraja horsie veci a ja mu to tolerujem....!