neje ich nemaju nato pravo

Príspevok v téme: neje ich nemaju nato pravo
denkaaa

Pekny den prajem....mam problem kt ma velmi trapi..mam priatela vsetko zo zaciatku bolo fajn no teraz ...ked som nevyhovela poziadavkam jeho rodicov..som ta zla a za vsetky problemy kt ma moj priatel mozem ja podla jeho rodicov...cize podla nich nemam v zivote ziadny ciel som neschopna....viem ez v dnesnej dobe je s pracou velky problem..no jedina sanca do zahranicia...no zato ze moj priatel nic preto nerobi ...som ja ta najhorsia ...lebo som ho pokazila a vsetky peniaze co on ma namna mina aj ked to neje celkom pravda...maju o svojom synovi nejaku predstavu no ja asi pre neho nesom ta prava:,(( pricom je to podla mna na hlavu postavene...dokazem odolavat no pochopila som preco medzi mnou a mojim priatelom vznikla hadka bolo to koli rodicom mojim a jeho...ja sa snazim ich pochopit no po dnesnom rozhovore s jeho matkou je mi fakt dost neprijemne:,(...a moj priatel po hadke uz nedokaze byt somnou viac ako kamarat asi sa ich boji alebo co ...aj ked sam mi vravi ze ich nemm riesit a dnes som pochopila preco o mna nema tak zaujem ...aj ked viem ze ma miluje ...no asi sa svojich rodicov boji:,(((ma niekto podobnu skusenost? poradi mi? dakujem rkasn za nazory

denkaaa

ja nai rodicov uz teraz neriesim lebo ma upokojil ze na nich neda ale nieco v nom este je ...robiem vsetk oako ked sme spolu chodili a pritom trva nato maby sme sa nazyvali kamaratmi ..preco? hovori ze vyckaj moja ....neskor pochopis ...neries atd..hm??? kto mi toto vysvetli?

sway

A preco si taka pasivna?Ved naplanuj nejake riesenie vaseho problemu,ak nemate zavazky,chodte spolu do zahranicia,prec z dohladu rodicov a skuste si ako "lahko" sa tam zarabaju peniaze.A rodicia chcu pre syna,len to najlepsie,tak sa spravaj tak aby si mysleli,ze ty si to najlepsie:-)Ak ti vycitaju tvoj pristup opravnene,ze naozaj na teba mina peniaze,tak sa postav na nohy a nebudu mat viac argumenty.Priatel ta pred nimi zacne chvalit a nakoniec si ta oblubia.

[zruseny12]

...pretoze ked raz maju vytvorenu nejaku predstavu o svojom synovi,tak im moze ktokolvek,cokolvek povedat a aj tak je to zbytocne.../poznam to,vlastna skusenost/
a najhorsie je ked ich synacik esto toho zacne zneuzivat...
ONI HO POVAZUJU ZA ANJELA,ALE ANI ZDALEKA NIE JE TAKY...
JA SOM RAZ NIEKEDE CITALA,ZE....

KTORY RODIC PREHNANE CHVALI SVOJE DETI,SAM SEBA V PODVEDOMI CHVALI...

sweet_lolitta

denka, nauc sa vyjadrovat, lebo z tvojho pripsevku je jasne iba to, ze sa citis zle. Mozno preto ta nemaju radi, lebo sa ani obhajit nevies.

malickasom

suhlasim s nazormi ostatnych. Jednu taku hnusnu svokru v rodine mame, co robi problemy svojej neveste a sprava sa ako hlupana. Pritom pravidelne chodi do kostola a tvari sa ako mucenik. Kasli na chlapa co sa ta nevie zastat!