ako sa starate o plet vy?

netusiaca

a baby prosim vas pripisete aspon niektore akej znacky pouzivate?ja pouzivam ako krem niveu tu obycajnu celkom mi vyhovuje,no ale tu vodu mam biodermu a no a o tom cistiacom mlieku ,gele alebo pene pocujem prvy raz zeby sa to malo...tak dakujem aspon viem vdaka vam kde som robila chybu konecne:),,,len neviem ake pletove mlieko cistiace mam zvolit...za kazdu radu vdaka:)

simkkka

vecer: najprv plet odlicim odlicovadlom, potom umyjem vodou a gelom, potom pletova voda a krem. rano vynechavam to odlicovanie, a dalej postupujem rovnako...

vikinkaa

ja pouzivam cistiaci gel na tvar potom pletovu vodu a nakoniec krem.postupujem takto rano aj vecer a plet mam peknu:)a nie vzdy tomu tak byvalo.

lienka48

Zalezi aj od toho ,ci pouziva plet.vodu na svoj typ pleti.a takisto si treba cistit plet jemne a nie drhnut,lebo si viac uskodi ako pomoze

severanka

kiki na: asi máš veľmi nenáročnú pleť, lebo ak by si ju ala troška problematickejšiu, pleť. voda by ti viac uškodila ako pomohla...
pleťová voda sťahuje vyčistené póry, a ty tým, že ich nevyčistíš mliekom (alebo gélom, penou), uzavrieš nevyčistené póry... mám kamošku, ktorá mala absol´tne bezchybnú pleť a presne tak ako ty postupovala... len voda + krém... tak sa vyhádzala , no jedna radosť... a to len v dôsledku toho, že si nesprávne čistila pleť...

lienka48

na čistenie pleti sa bud pouzije najprv pletove mlieko,hned za nim plet.voda alebo tonikum a potom krem alebo cistiaci gel-(ten sa vacsinou poziva pri mastnej pleti) a hned po nom cistiaca voda alebo tonikum,potom krem.Peeling raz tyzdenne,na plet s akne namiesto peelingu zlupovacia maska.

gaudura

netusiaca, ale to je velmi individualne!! zavisi od toho aky mas typ pleti.. ci mas mastnu plet alebo suchu, atd.. od toho sa odvijaju rozne postupy o starostlivost o plet.. v kazdom pripade, medzi tie zakldne postupy patri kazdodenne odmalovanie sa a aj ked nechodis namalovana, po celom dni je treba plet vycistit.. vhodny pripravok uz zavisi od toho aku mas plet.. nejaka ta cistiaca voda, bud antibakterialna alebo cisto cistiaca alebo nejake to tonikum.. urcite plet treba aj hydratovat, takze radila by som ti dobry krem, najlepsie hned rano ho pouzit.. jeho zlozenie tiez zavisi od toho, aky tvoja plet potrebuje - ci potrebuje premastit alebo naopak je velmi mastna, tak ju zjemnit..