Ako to spravit prijemnejsie?

Duck_B

Kedze bol panic (ak bol) uvedom si ze aj pre neho to bolo poprve... mozno mal prehnane predstavy, ake to bude, predsa len "stisk ruky" je silnejsi ako zena dokaze vytvorit... (sice tie africke historky :) ) ale ja by som si z toho tazku hlavu nerobil...

Weewik

Duck_B = je mozne, ze je to koli tomu, ze som bola hore? Ze to nemohol moc ovladat? Ale aj tak, preco by mi povedal, ze to necitil?

Weewik

A preco to potom nepouzivaju vsetky zeny, ked je to tak dobre?
To riziko tehotenstva je rovnake alebo mensie ako pri kondome, to je fajn. Ale je to urcite taky divny pocit, ked nic necitite. Ako myslim ten kondom, alebo tak...

Duck_B

"... Ja som bola panna a on tiež... "
// Weewik myslim ze si nemusis robit starosti :) ... Chlapec je zrejme zvyknuty na vlastnu ruku , preto sa mu mohlo zdat ze nic necitil. Predsa len rukou si sam zisti kolko chce ale pri sexe to neni mozne :)

niekto

weewik pokial viem tak jedine co moze nastat je ze na to budes alergicka

je to ucinejsie ako kondom ale urcite si precitaj letak lebo su veci ktore mozu zninit ucnost ako napr mydlo

www.sexus.cz
www.pharmatex.sk

whee_ee

a co ja viem, nam ani tie tenke nevyhovovali, my sme s kondomom len par krat, ale musite skusit... moze to byt rozne.

whee_ee

vyskusaj pharmatex:)... je to chemicka antikoncepcia, su tu o tom temy, aj na nete maju stranku, mrkni, my sme s tym zacinali....