Neurogénna tetania

Príspevok v téme: Neurogénna tetania
carrie88

Ahojte, mam 20rokov a pred dvoma rokmi mi diagnostikovali neurogennu tetaniu. Stale ma bolela hlava, bola som unavena, trpli mi koncatiny... A neurologicka mi povedala, ze si mam na to proste zvyknut a nestresovat sa tym. Ale v poslednej dobe mi neustale trpnu ruky aj nohy, v noci mam krce v nohach a budim sa strasne unavena. Magnezium sice uzivam, ale vobec mi to nepomaha a neurologicka povedala, ze sa s tym neda nic ine robit. Neviete mi nejako poradit?

[zruseny12]

CARRIE88
s TETANIOU sa da robit vela...
tak 1.chod k zenskemu a pytaj si urobit HORMONALNY PRIFIL.../ak sa bude pytat preco,povec mu,ze mas TETANIU.../
-ak ju budes mat horm.prof.v poriadku pytaj sa na DENZITOMETRIU.tam ti zistia HUSTOTU KOSTI/
-podla vysledkov potom budu dalej postupovat...
3.TETANIU vyvolavaju aj PRISTITNE TELIESKA....tiez si to daj skontrolovat,ako si na tom...
vela satastia

RNG

tetania moze byt vyvolana nedostatkom akychkolvek mineralov, ktore sa podielaju na vodeni nervovych signalov.Odporucam brat silnu zmes mineralov s dobrou absorbciou(musia obsahovat aj vitamin D a K).

Na posk
odene nervy je potrebne brat rybacie oleje. Tie zaroven obsahuju aj potrebny vitamin D a ine uzitocne pre telo.
Morske zelene rastliny(spirulina, kombu a ine ) obsahuju aj vselico ine potrebne na absorbciu a zabudovanie mineralov v tele.