Tak chlapi

Príspevok v téme: Tak chlapi
tinkaaaaaa

Som sa zalubila do muza,kt. mi celkom nahraval a som myslela ze z toho neico bude.. Potom sa na mna vykaslal a zacal chodis s inou babou,ja nechcem posobit povrchne,ale som ovela krajsia ako ona..Jediny problem je ten,ze ona ma velkost 34 a ja 40...Proste nastve to cloveka,nie??Za hmotnost da prednost inej,ved ja by som to dala dole,uz teraz som dala dole 8 kg...tak preco?...Som sa potom rozhodla schudnut ako som sa dozvedela ze su spolu a schudla som zo 81,9 na 74,3...a z velkosti 44 na 40, ale aj tak ma nechce....

bara017

ej tu sa riesia veci, toto by som skor zaradila do inej kategorie.
Tinkaaa podla mna si tu tvoju sokynu nevybral preto, ze by nosila mensie handry ako ty, ale mozno si s nou lepsie rozumie v ostatnych veciach:)

tinkaaaaa

Tak a teraz si pripadam ako najtlstejsie stvorenie na svete..:(....Ja si nemyslim,ze s mojou vyskou, vahou a mierami patrim do kategorie tltych, mozno sa mylim,ale proste nie...A ja nechcem mat ano 59kg (co by som mala mat idealne),proste by som si pripadala zvlastne...Chcela by som mat aj tak minimalne 65 kg...a citila by som sa v pohode,lebo byt trosku buclatejsou sa mi paci viac,ako len kost a koza...(a viem o com hovorim..moja hmotnost pred 4 rokmi bolo 52)

bohuzial

moja ja som mala ten isty problem ja som nosila velkost 44 a ta druha asi 32 aj :D tak som zacala chudnut 30kg dole ani to mi nepomohlo aby ma chcel :( ale uz mi je to fuk som rada co som dokazala a este stale na sebe pracujem a teraz ked ho stretnem iba mu odzdravim a aj ked ma zaujem komunikovat ja uz nie :D

technéciumTc

tak, ale zasa koľko schudla-to je pokrok nie...a 75kg pri výške 170cm s tými mierami je celkom v pohode- sú proporčne vyvážené, myslím...

no ak behá okolo Teba, tak ako píšeš tak je buď nevyzretý tam hore, alebo je pod papučou a dokazuje si svoj šarm, aké jednoduché....