strach

Príspevok v téme: strach
Hofka

Ahojte.Mám 31,som po rok po radikálnej hysterektómii kôli dg:ca cervicis uteri. Prešla som komplet rádiotherapiou, chemotherapia nebola aplikovaná,T0p0x0. Po liečbe mi zistili veľmi zníženú imunitu, vzime som brala inj Polyoxydonium i.m.20inj. Moje telo je však akési pomýlené a stále unavené,po operácii som dostala trombózu, následne lymfocystu,pred pol rokom pásový opar, zápal trojklan.nervu,zápal hrubého čreva, zápal kosti:stylloiditis,no v poslednom čase ma moc trápi početná lymfadenopathia, ktrorá sa zhoršuje,uzliny na krku nma už bolia a tlačia,takisto aj v ľavej slabine.Posledný mesiac horúčky 6dní takmer40´C potom 5dní 37,5,týždeň bez teplôt a od pondelka znova 39,9,dnes ústup na 37,2 hrozné potenie únava,bolesti v krížoch a kĺboch, bolesti brucha,akési nafúknuté, nechutenstvo, zimnica,a od včera na tvári nejaké hnisavé exémy,a v hrdle hnisavé povlaky, červené vriedky a na pravej strane,na mieste po mandliach akási ružová zdurenina cca2cm, vypadá jak mandľa. Obvodná dr. je PN, zastupujúci dr. ma poslal domov s kvapkami do nosa,a že on sa nejde púšťať do toho,čo nepozná.Zhodou okolností som bola na kontrole na cievnej ambulancii,dr. si všimol veľké LU hlavne v slabinách a na krku,vraj si to mám dať vybrať, no kam mám ísť,na vrátnicu do špitála?Každý len dáva odo mňa ruky preč,jak keby som mala lepru,doktori si ma podávajú z fruky do ruky,a liečba nikde.Kam mám ísť,kto mi pomôže alebo poradí?Marsi

eni

ked si ta doktori takto podavaju, podaj staznost ved aj oni musia mat volakeho nadriadeneho ja som sa teda este nestretla s takymto pristupom lekarov ale ak by nahodou ano tak by som bud hladala odbornu pomoc dalej u inych alebo sa treba niekde stazovat, kazda nemocnica, poliklinika ma svojho prednostu, riaditela...