vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom
kachita

Ahojte, chcela by som v ramci fora diskutovat na temu vztah so starsim muzom a vymienat si pocity. Sama takyto vztah mam. Obavam sa vsak, ze nerozlisim urcite signaly prave preto, ze som zaslepena citom. U obavy o nas vztah v preibehu rokov normalne? Alebo to znaci, ze ho nemam dostatocne rada? Dufam, ze toto forum navstivia zeny, ktore maju vztah s muzom o 20 rokov starsim alebo viac.

babka

ahojte všetci
ja mám "manžela"- má 54 rokov, ktorý sa zamiloval do 33 ročnej. odsťahoval sa k nej a zdá sa že im to funguje.Žiarli na ňu tak veľmi, že už prestal navštevovať aj svoju 32 ročnú dcéru a milovanú vnučku len preto, aby jeho milovaná nebola náhodou sama.

loira

Zákonite sa prejaví po čase rozdiel generácií v myslení...chlap ked má 40 a zbalí 20 ročnú je frajer, ked má 60 je starý ,ufrflaný dedo a jeho 40 ročná žena v najlepšom veku...vadí to potom

medicka

pusinkaa promin holka, nechcem ta urazit, ale myslim, ze je rozdiel ked chodi 16-ka s 25 rocnym, ako ked chodi napr 20-ka s 29 rocnym... a dalej uz ani netreba hovorit, lebo sa od toho odvijaju mnohe dalsie veci...

pusinkaa

caute babulky.....ja mam tiez podobnu skusenost ja mam 16 a on 25.....najprv to bol super vztah kamaratsky potom prisli pusky a nakoniec som skoncila u neho doma.....ale nestazujem sa...len teraz uz vim ze vztah so starsim muzom nema zmyslel v reali aj ked prijemna skusenopst.traba to brat tak,ze on si aj tak najde niekoho...proste vazny vztah.ale aj zazraky sa deju....:oDD

bibi

Aj ja som prezila podobny vztah.Bolo to fajn ale zvitazili predsudky.Mozno som bola az prilis mlada ale nic nelutujem.Po rokoch ked laska vysumi zostane Ti len stary opotrbovany chlap a Ty sa aj tak zalubis do mladsieho.