Lavera - vlasy

ivikiwi

Balea Hair Glanz Tonic - vrelo odporúčam, vlasy mám po nom krásne lesklé a uhladené, navyše prevoňané broskyňovou vôňou:) je to dobré na suché a krepové vlasy, ako sú tie moje...:(

kaciatko_7

no nie kazdemu sampon na objem spravi vo vlasoch objem... aj z reakcii na tento sampon vidiet ze kazdemu vyhovuje nieco ine...

feministka

aj tak si myslím,že keď je určený na objem,tak by mal spĺňať tento účel každému.ja nemám mastný typ,ale vlasy mi po istých šampónoch spľasnú a tomu by som sa chcela vyhnúť.

kaciatko_7

no to je len moj nazor, rozhodne si o tomto sampone sprav objektivny nazor, sleduj aj reakcie inych... okrem sampona som vtedy ako vzdy pouzivala aj kondicioner od alverde, ktory pouzivam aj teraz spolu s tou logonou a nemam problem s mastnymi vlasmi... mozno som si tento sampon zle zvolila a nebol na moj typ vlasov vhodny, kedze moje vlasy maju sklon k masteniu - ale vonal zo vsetkych najkrajsie, preto ten vyber... asi by bol vhodnejsi pre mna citronovy, ale teraz uz nebudem menit, som spokojna s terajsim samponom

feministka

kaciatko_7: vážne po pomarančovej ti mastneli vlasy??-(..a to akože má byť šampón na objem...)teraz si ma odradila.a aký typ vlasov máš?no závisí aj,či používaš ten šampón samotný,lebo ak nie,tak to "zmastnenie" môže mať na svedomí napr.kondicionér alebo nejaký prípravok na žehlenie.

kaciatko_7

mne po lavere strasne mastneli vlasy, na druhy den som ich musela zase umyvat... objem ziadny, ale mne o objem ani neslo, lebo ja si vlasy zehlim, skor mi islo o lesk... odkedy pouzivam logonu, vlasy si umyvam kazdy druhy niekedy kazdy treti den a vidno ze vlasy su zdravsie a bohatsie

janulkaa

ja som s Laverou spokojna.Mala som citronovy, teraz mam jablkovy.Striedam ich s alverde a vlasy mam pekne po nich.Aj pokožka hlavy bez problémov.Tiez som sa prvy krat bala vyskusat, ale nelutujem

feministka

kaciatko_7:možeš skonkretizovať v čom ti nesadla?
logonu som mala,vlasy lesklé..ale objem nikde,vlasy spľasnuté-to mi robí väčšina šampónov.