Depilacne pruzky a depilacne kremy...

Príspevok v téme: Depilacne pruzky a depilacne kremy...
zvedava080

ahojte.mate s tym skusenosti?
1. pouzivate depilacne pruzky?
2. odstranuju vsetky chlpky alebo aspon väcsinu?
3. velmi to boli?
4. je pravda ze sa potom robia modriny?
5. ako dlho vydrzia nohy hladke?
6. ake dep. pruzky su najlepsie? napr. veet?

1. su dobre dep. kremy?
2. odstrania vsetky chlpky?
3. ako dlho vydrzia nohy hladke?

1. holenie ziletkou...
ake su najlepsie ziletky??????

gtfvdg

Prvykrat som vyskusala voskove pasiky len nedavno a som s nimi spokojna. Vytrhalo to asi 90% chlpkov a bolest nebola vobec az taka hrozna. Zaboli to, ale da sa to zvladnut, skusala som to len na nohy. Niektore chlpy ito nevytrhlo s korienkom ale iba ako keby odtrhlo chlp nadkozou, tak som pouzila ziletku. Mala som potom take cervene bodky, ale na druhy den uz to bolo ok, lepsie ako po pouziti ziletky.
Skusala som aj cukrovu pastu domacu, ale to sa mi vobec neosvedcilo. Ostali mi modriny a podliatiny a odstranilo to asi tak polovicu chlpov.
S kremami mam tiez skusenost, ale to je hlupost. Koza bola ztoho uplne podrazdena, cervena, ako popalena a efekt na chlpy bol asi taky ako so ziletkou.

dida259

ahojte prosím vás neviete ako sa dajú tie voskové pásiky oprať?skúšam teplú aj horúco vode ale bez výsledkov... myslím tie, ktoré sa používajú k horúcemu vosku

ZUZU8926

1. pouzivate depilacne pruzky?
iba na predlaktia

2. odstranuju vsetky chlpky alebo aspon väcsinu?
všetky idú preč

3. velmi to boli?
nie,zatni zuby a nerozmýšlaj nad tým

4. je pravda ze sa potom robia modriny?
mýtus
5. ako dlho vydrzia nohy hladke?
2-3 týždne
6. ake dep. pruzky su najlepsie? napr. veet?
najlepšie sú OPILCA
1. su dobre dep. kremy?
tie sa mi neosvedcili
2. odstrania vsetky chlpky?
nie
3. ako dlho vydrzia nohy hladke?
už si nepamatam
1. holenie ziletkou...
je najosvedčenejšie

sviello

ja cvicim dlhe roky kulturistiku vzdy som sa holil ziletkou..ale chcel by som skusit depilaciu hrude a okoli pupku co mam robit?

bubliscek

brittta ja vsetko na depilaciu kupujem na nikashop.sk maju dobre ceny a sproduktami som bola vzdy spokojna.
kelinka holenie uplne vyhod ak mas citlivu pokozku bud sa depiluj a pouzivaj potom nejaky ukludnujuci olej alebo pouzivaj veet po nom by si sa nemala vyhadzovat

kelinka

Ahojte, viete mi niekto poradiť? Po holení, vždy novou žiletkou, čiže ostrou a dezinfikovanou, ale aj po depilácii, vždy sa mi v oblasti bikín koža zapáli a som vyhádzaná? Čo a ako použiť, aby sa to po holení či depilácii nerobilo?

cappy

1. ja som sa rozhodla, teraz to azcat uzivat...od kolien dole..to az tak neboli..od kolien hore, stehna..to uz boli o dost vaic..ale podla mna to je vec zvyku
2.urcite to odstrani drvivu vacsinu..treba sa s tym naucit robit
3. prvykrat to boli dost..neskor zistis, ze to take strasne ani neni :)
4.modriny sa nerobia..ale raz sa mi stalo, ze mi to trochu pokozky strhlo..preto pouzivam len domacu vyrobenu cukrovu pastu-ucinejsie, a oveeela lacnejsie
5. u kazdeho inak..cim vaic pouzivas tym sa spomali rast
6. ja som pouzivala baleu..lacna a dobra.. na SVK som ju nezohnala.iba v CR

depilacne kremy som pouzivala na stehna..ale riadne das zabrat nechtom sa mi zacali lamat..a nema to velmi zmysel..mne odstranili chlpy, ale vydrzalo to asi ako ziletka.. a narocne na cas..super ziletky su tie z tesca za 30 sk v 10 ks baleni :D

marika 89

a ako viem co je dobre robit podla lunarneho kalendara? mam taky, kde je napisane v akej faze je mesiac, ale netusim, kedy sa depilovat, kedy dat strihat, ako sa stravovat. nerozumiem tomu.

Brittta

Ahojte...mam problem s bikinovou oblasťou. A chcela by som vyskúšať vosky..neviete kde by som ich mohla kúpiť??