Ako mu povedať, že som panna?

Príspevok v téme: Ako mu povedať, že som panna?
Sheillinka

ahoj ludia, mam priateľa a ešte som nemala sex. Je pre mňa dosť dôležité,aby to bolo perfektné:(. No môj priateľ je v tom,že už panna nie som. Nechcela som byť akože "pozadu"..tak keď sa ma opýtal na začiatku vzťahu či som panna, povedala som že nie...teraz to ľutujem..chcem sa s ním milovať,cítim že som pripravená a všetko..ale bojim sa, že keď sa budeme milovať,bude čakať odomňa,že budem napredovať...ako mu mám povedať že som panna?:(..popri tom?poraďte:(

hopla

panatko
skus to napisat do temy: ako si dobre vydrazdit klitoris - tam je jeden ..... Krt a ten ti poradi
tesim sa :)

panatko

Mám 27 rokov, keď som mala 15 bola som 1x u gynekológa a ten my povedal, že či okrem klasiky praktikujem aj orálny sex , mne to skoro vyrazilo dych,pretože som v panna až do teraz, tak neviem, či to nejako prasklo samo, alebo ... Môj terajší gynekológ sa ma na to, či som panna nikdy nespýtal ... tak neviem, panna som, ale v podstate asi nie .... tak teraz neviem, je mi divné spýtať sa ho to, keď som si dávala nového gynekológa ... ani, keď ma vyšetroval, nič o panenstve nehovoril, tak neviem, .... má niekto podobný zážitok ? tak mám , alebo nemám panenskú blanu .... ????????

janekMY33

ty uz klames na zaciatku vstahu no fuuj ja byt na jeho mieste hned sa zatocim na pete a odchadzam a nechapem preco sa hanbis ze si pannna dneska je to kul ked je zena pannna

kepke

:-Pbebe, tak to bol pekne sprosty chalan. S takym som sa este nestretla. Vo svojom okoli poznam plno chalanov, od 18 po 24 a v zivote som nepocula, zeby to boli tak brali... Nie nadarmo sa hovori, ze panny sa cenia. to bol jeden idiot, mozno 1% z toho vela chlapcov.
A k tym drevam v posteli! Ake dreva?? Nechapem, preco sa to hovori. Do toho sa clovek dostane raz-dva!! Prestane boliet, chce to troska "navigacie" atd... Jedna "nova" sa moze na piatykrat "vrtiet" ako nejaka, co to robi sty raz!! Ja byt chlapom, tak som poctena, ze by som mohla zaucat :D

zanka11

JA SI MYSLIM ZE KED SA DVAJA ROZHODNU SPOLU VYSPAT TAK BY SI VSETKO MALI POVEDAT INAK ICH NIECO BUDE TRAPITT A NEBUDE TO SUPEER

sudruska

radsej mu to povedz, lebo moze byt aj ,,drsny,, a to ta moze boliet.. a mozes aj krvacat takze isto by na to prisiel tak či tak