Navrh na zlepsenie

Príspevok v téme: Navrh na zlepsenie
sway

Co zlepsit?
1.design a moznosti fora
a)moznost vytvorit uzivatelom vlastny profil s konkretnymi udajmi a fotografiou
b)lepsia kategorizacia uzivatelov(podla mnozstva prispevkov,podla odbornosti)
c)pridat smajlikov
d)moznost posielania "private messages"
e)moznost reagovat na konkretny prispevok uz v zalozenej teme
f)lepsie clenenie zdravotnych problemov (pridat sekciu venovanu alternativnej medicine,psychyckym problemom,osobnym a rodinnym problemom,zavyslostiam atd)
g)vytvorit viac komunit(chudnuce dievcata,mamicky,ludia s psychickymi problemami)
2.odbornost
a)viac denne aktualizovanych clankov venovanym zdraviu (vyssia odbornost - nie uroven "damskych casopisov")
b)pre chudnuce dievcata spisat zasady zdravej vyzivy aby chudli "podla zdravie.sk")
c)moznost aspon na 2hodiny raz tyzdenne mat lekara "online"
d)pritiahnut na forum viac odbornikov ( zalozit sekciu venovanu pre nich,s aktualnymi informaciami o zdravotnickych kongresoch,ktore budu prebiehat na slovensku a v blizkom okoli,moznost lekarom pridavat aktualne informacie z vyskumu atd)
3.pridat dalsie funkcie portalu
a)e-shop (vitaminy,doplnky vyzivy a ine zdravotnicke potreby za priaznive ceny)
b)chat

[zruseny12]

mne osobne toto forum uplne vyhovuje...
myslim si,ze ked clovek hlada pomoc,nepozera na ine veci...
je pravda,ze je tu vela ludi,co sa napadaju atd.ale to je aj na inych forach...
mozno fakt ty odbornici,by boli dobry,aby ludom vysvetlovali po lopate,niektore slova z mediciny a diag.ktore casto im lekar nevysvetli...a potom len na zaklade toho,nevedia vobec,co maju za chorobu...a ako sa maju liecit.../myslim aj doma,nie len co im predpise lekar,lebo je vela moznosti,ako sa dostat z jednej choroby.../

inak je to jedine forum,ktore ja navstevujem,okrem este jedneho,ale to nenavstevujem stale,len obcas...

agaven

no ja by som dala im ako vramci aj hry nieco ukazujte nieco ale aby to bolo aj pre mlade zeny aj mamicky napr celý den ukazujte vyrobok na boku napr ras mlieko na opalpvanie krem na tvar caje zubne pasty atd za kazde co sa tam ukaze musime kliknut na to a potom ziskame bod takto nazbierame body za cely den čim najviac bodov ziskame tym vyhravaju napriklad najlepsi 10 ludi a tych potom ohodnote aj napr. vzorkou kremu napr, nivea nocnym kremom ja neviem penou do kupela hodnoty dajte vy ale myslim že možno by to ocenili a za skušku by to bolo zaujimave a pritom by napr. aj slkadali pradlo ale kulali by casto sem a cakali na to čo ukažete moj nazor

sway

ok baby beriem vas nazor:-)Ale porovnajte ine fora so zdravie sk a uvidite,ze tato stranka ma naozaj co dohanat (aj co sa tyka designu,aj co sa tyka moznosti) a nejde o ziadne "spokecovanie".Ale chapem,ze tu chodi viac starsich ludi a vyhovuje prave format "starej skoly".Koniec koncov su to len navrhy a kazda zmena stoji cas a peniaze,cize by som sa nebala nejakej radikalnej premeny stranky:-)

jajka001

tiez som proti spokecovaniu, tento format aky zdravie.sk má, sa mi páči a vyhovuje. nemam chut sem davat akekolvek osobne udaje o sebe, ani netuzim po tom aby vsetci vedeli kedy som online.
mat tu odbornikov je pekna idea, ale nakolko je to neplatene a dobrovolne - je tu sekcia poradna, a ak su lekari co sem pridu vo volnom case radit, robia to vlastnym nazorom a bez zaruky - a to dava viac moznosti ako oficialne vyjadrenia.
pocet prispevkov nie je zarukou kvality ani nicoho. odbornost u ludi ktorych nepoznas sa da tazko objektivne posudit.
design sa tu uz menil dvakrat odkedy sem chodim a kazda dalsia verzia sa mi pacila menej - viac mi to taha oci - moj nazor. inak grafika a sposob fungovanie tejto stranky sa mi velmi paci, zda sa mi to velmi prehladne.
myslim ze dalsie clenenie ani nie je nutne, pretoze je tu take pestrost problemov ze sa to aj tak miesa vselijako :)
smajlici - moze byt :)
private messages - neviem, dostavat sukromne spravy od ludi od ktorych nechcem - tu sa ludia casto napadaju - radsej nie, ved ked chcem niekomu nieco povedat, tak zocivoci, pripadne kazdy uz ma mail niekde - dohodnut sa da
co sa tyka komunit - su tu take temy, kde sa stretli ludmi s podobnymi zaujmami a nazormy a funguju tymto sposobom, a kazdy sa moze pridat ak ma zaujem
este k tym odbornikom - mozno by to chcelo viac propagaciu v lekarskej verejnosti, a vseobecne tiez, myslim ze tato stranka je skvela a zasluzi si viac odbornikov

sway

Nie som registrovanym uzivatelom,cize tento prispevok nesplna podmienky sutaze,ak by ste sa napriek tomu rozhodli niektory napad ocenit,poslite knihy do detskeho domova.