ako pomôcť....otehtonenie

Príspevok v téme: ako pomôcť....otehtonenie
xinocka12

Ahojte,chcela by som sa opýtať...či existujú nejaké potraviny, ktoré by bolo vhodné jesť pre muža aby mal výkonné spermie. Snažíme sa s manželom o bábätko a budem mať plodné dni, no a chcela by som ešte nejako dopomôcť k tomu, lebo veľmi veľmi by sme chceli mať bábo ale zatial sa nám nedarí. Prosím poraďte mi ak viete o niečom...ĎAKUJEM

xinocka

Ivka dakujem ti...
Dúfam že sa to podarí...Ja tak moc neužívam nic..Jem zeleninu a obcas si dám Pregnium tabletky...A to je všetko...
No veľmi by som chcela dieťatko

Ivka 1

Xinocka neboj bude to dobre a zadari sa :). Hlavne klud , lebo aj psychika robi svoje. Mas vsak este stale cas,neponahlaj sa.
Nas gynekolog z poradneho zboru radi zenam,ktore potratili pockat pol roka az rok kym sa budu pokusat o dalsie otehotnenie. Tehotenstvo je pre organizmus zeny zataz a Ty predsa chces svoje dalsie tehotenstvo zakoncit porodenim zdraveho babatka. Uzivaj vitaminy E,B12 a kyselinu listovu a vyvazene zmesy mineralov v organickom zlozeni /v lekarni su v anorganickom,velmi zle sa vstrebavaju, len na 8 - 10 %/ Pi cajik z alchemilky lekarskej a imela bieleho, mysieho chvosta,hluchavky bielej. Z alchemilky si rob sedacie kupele na zosilnenie maternice. Manzel nech uziva tiez vitamin E a velmi dobry na tvorbu spermii je aj kompot z egresov.
A hlavne sa netrap !! Urobte si s manzelom pekny romanticky vecer, chodte pripadne na nejaky relaxacny vylet napr.velmi dobre su kupele Lucky.

xinocka12

Ivka - to už bude 5 mesiacov...Doktorka mi povedala uz pred dvoma mesiacmi ze sa môzeme zacať pokúšať...
ja už som z toho nervovo zrútená
ked vidím tie baby ako tu píšu že sa im to podarilo a ja stále nič..
bojím sa

Ivka 1

Xinocka ako je to davno co si potratila?
Je potrebne aby sa Tvoj organizmus zregeneroval a az potom sa mozete snazit o babenko.

xinocka12

No asi tak tri mesiace...viem, že to nie je moc dlho, ale predtým som potratila a tak by sme velmi chceli mat bábo...

Ivka 1

Xinocka su prirodne potravinove doplnky ,ktore dokazu zlepsit kvalitu a pohyblivost spermii. Kolko sa snazite o babo ?