spoznam, ci ma podvazdal?

Príspevok v téme: spoznam, ci ma podvazdal?
helen05

v stredu sa konecne stretnem s frajerom, neboli sme spolu skoro mesiac. uz sa nanho strasne tesim ... aj na milovanie konecne :) mam ale taky problem. zistila som pri nom, ze som dost ziarliva. aj teraz mu velmi neverim, ze sa za ten cas s niekym nestretaval, alebo inokedy, ked dlhsi cas nie sme spolu. tak a teraz otazka: je mozne, ked sa budeme najblizsie milovat, nejako zistit, ci mal sex? napr. ak bude len jedno cislo, mam dovod ho upodozrievat, ze nieco bolo, ked sa mu viac nechce? alebo naopak, ak za noc dosiahne viac orgazmov, znamena to ze trenoval? :) pomozete mi? viem, ze je to blbe, ze mu takto neverim, budem sa snazit s tym bojovat.zatial aspon vas nazor..

kappas

woman .. co by si robila bez svojich kontaktov? hodila sa na zem a plakala :))

ewita ... neries navrat k niekomu, kto za to nestoji. ak podvadza s cistym svedomim jednu, moze mat kludne aj dalsie, ku ktorym sa nepriznal. radsej hladaj niekoho, komu by si stala za to, aby bol k tebe od zaciatku uprimny.

ewita

mila woman26, ja ti tvoj nazor neberiem. tiez som este pred par mesiacmi rozmyslala rovnako, bola som presvedcena, ze niektore pravidla nikdy neporusim,... a vies co? stalo sa. a kludne si dalej mysli ze som sebec, nemam vobec ziadne vycitky . podla mna su pri sexe vzdy dvaja, a ak by mal mat niekto vycitky, tak je to chalan, co podvadza ... alebo myslis, ze chudacik, daka slapka ho zviedla a on, kedze je muz, neovlada svoje pudy a podvoli sa? a nemala by som ich obidvoch nahodou polutovat, ze som im skazila ich "prekvitajuci" vztah?

aleboco

ewita...ale nedala by si ruky prec stale by si to chcela kebyze ti povie ano a vobec by si nebrala ohlad nato ci su manzelia alebo nie ide ti iba o tvoje uspokojenie a myslis len na seba...

woman26

Ako slečny, či už staršie alebo mladšie, nehovorím, že som úplne svätá, ale skúste sa aspoň na okamih vžiť do rozpoloženia priateľky, fuj keď si predstavím, že by môj priateľ šukal, doslova strkal penis, i keď len by išlo o niečo fyzické do cudzej vagíny a nechcem si ani predtaviť čo za chorobu by mohol preniesť a mňa(odpustite mi ten výraz ale keď každý šuká s každým, tak preboha neuvedomujete si to riziko? aspoň to stojí za to rozísť sa s tým chudákom), našťastie som zdravá, tak mu spravím zo života také peklo a nielen jemu ale aj jej... tá s prepáčením K...A by si v živote neškrtla, pretože ja mám kontakty všade, a jedno také úbožiatko som nechala za sebou, samozrejme dotyčný obstál rovnako..samozrejme konečne mám chlapa na správnom mieste. Našťastie som si ním stopercent istá. A prepáč keď to nazvem tak surovo, ewita, ale či už ide o manželku, priateľku, alebo snúbenicu - JE TO JEDNO, lebo je (aspoň by mal) patriť iba jej. Polygamia sa neuznáva. Ale možno že si zaostalá a žiješ v praveku aj s tou svojou nadržanou džungľou. Dobre si vedela čo ti tu kto bude písať. A taktiež, že každý povie svoj názor. Toť tento je môj. Peace.