spoznam, ci ma podvazdal?

Príspevok v téme: spoznam, ci ma podvazdal?
helen05

v stredu sa konecne stretnem s frajerom, neboli sme spolu skoro mesiac. uz sa nanho strasne tesim ... aj na milovanie konecne :) mam ale taky problem. zistila som pri nom, ze som dost ziarliva. aj teraz mu velmi neverim, ze sa za ten cas s niekym nestretaval, alebo inokedy, ked dlhsi cas nie sme spolu. tak a teraz otazka: je mozne, ked sa budeme najblizsie milovat, nejako zistit, ci mal sex? napr. ak bude len jedno cislo, mam dovod ho upodozrievat, ze nieco bolo, ked sa mu viac nechce? alebo naopak, ak za noc dosiahne viac orgazmov, znamena to ze trenoval? :) pomozete mi? viem, ze je to blbe, ze mu takto neverim, budem sa snazit s tym bojovat.zatial aspon vas nazor..

klarita

alzbee tak to neviem co mas za gynegologicku...mala pravdu akurat v tom ze z coho mozeme mat kvasinky ale je jasne ze ked ich mame tak sa to prenesie aj na chlapa ak s nim spime ale jemu sa to nemusi prejavit....ja ked som mala kvasinky hned sa ma lekar pytal ci mam partnera ze da aj prenho masticku...kazdopadne to treba VZDY aj u chlapa preliecit...lebo nam sa to potom bude stale vracat...

xaviera

preco robite zo vsetkych chalanov svine???? .. zda sa vam to divne, ze to napisala baba,, zee?? lenze.. dievca nikdy nepodvadzalo?? nikdy neklamalo?? moja kamoska vkuse podvadza svojho priatela.. a on jej na to dlho neprisiel.. a nema ani nijake vycitky.. tak prestante zo seba robit svatice..! vy ste si vybrali toho chalana, tak sa mu snazte doverovat a robte setko preto aby vas NEMAL DOVOD podviest.. .. tot vsjo..dakujem.. dakujem...

alzbee

Mne praveze gynekologicka vravela, ze chlapi nemaju s nasimi vytokmi nic spolocne...ze kym sa aj partnerovi nieco neprejavi (vytok z penisu, svrbenie...) tak nie je ani moznost, aby bol on len prenasacom a my tie, co trpia. A chlapi sa preliecuju len v tom pripade, ked ide o pohlavne choroby alebo-ako som uz pisala-ked maju aj oni problemy. Inak su vytoky cisto nas zensky problem-mozu byt zo stresu, z antibiotik, po chorobe ked sme alebo ked sa nam z konecnika dostanu do posvy bakterie...atd. Ja mam tiez dost casto vytoky a tak som sa jej spytala, ci by som nemala aj partnera poslat na vysetrenie a toto mi povedala-ze kym on nema problemy, tak ho treba z toho vynechat.

ellyy

da sa to zistit velmi jednoducho kedy vas partner podvadza...ak uzivate antikoncepciu a mate staleho partnera a miluje sa bez kondomu a nikdy ste nemali vytoky, mykozy a podobne a zrazu to dostane tak takto spoznate ze vam je partner neverny...mam to od gynekologicky... ak sa Vam vyskytne nejaky problem a vy sa spytate gyndy ze z coho to moze byt tak vam to naznaci...moja mamka tak zistila otcovu neveru...

alzbee

trpitel: no az ked som moj text odoslala, tak mi trklo:)), ze nenarazas nato, aby mu nedoverovala, ale nato, ze to neznamena, ze cim je vztah dlhsi, tak tym je mensia sanca jeho stroskotania...

trpitel

ja zastavam uplne presny nazor ako ty alzbee takze zbytocne plytvas slovami, len som sa pozastavil nad vetou, - ,,so ziadnou nic nemal lebo mame trojrocny vztah,, vies nech si druhykrat premysli vetu a potom ju napise, lebo samozrejme ako ty vravis to je hlavne o dovere, ale toto je prehnana dovera:D