bolest v uchu

Príspevok v téme: bolest v uchu
mary-anne

v sobotu som sa zobudila na bolest laveho oka a dnes na hroznu bolest ucha. neviem, ci to moze mat nieco spolocne.. oko ma uz nastastie neboli, len ma uz asi tyzden svrbi vnutorny kutik a z toho skrabania mi zvykne prasknut zilka, tak je cele cervene. no a to ucho, je to neznesitelna bolest! take trhanie! hlavne, ked sa mi grgne.. z coho to moze byt? ako to liecit? teraz som v praci..

jujula

mary-anne, preco pre istotu nezajdes k lekarovi? nevies co to je a boli ta to, tak chod zistit kde je problem, z coho to mas, co to vobec je a ako sa toho zbavit.. mozno to mas prievan, ked ta boli cela lava strana, mne sa to tiez uz raz stalo.. bolela ma ale prava strana - prave ucho, prva uzlina, prava strana krku a mala som to z prievanu..

mary-anne

a este je zaujimave, ze ked si potiahnem vlasy pri tom lavom uchu, nad nim, tak ma to trha este viac..no je toto normalne? ! :o(

mary-anne

no to oko je uz lepsie, ako nemam to ani cervene nic, ani zapal, len ma to svrbelo, teraz uz len obcas.. no nikde zvonku nemam nic, ani pri oku, ani pri uchu. zeby nejaky lisaj, ci zapal..