Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

NEVESTA
tiez som na tom podobne,len nie je to moja svokra,tak neviem ci mam vobec do tejto temi prispievat..../inak to uz neriesim a beriem ju ako cudziu osobu/
nechce sa mi vypisovat velmi,len podstatne veci napisem...
ja som sa s dr.matkou nikdy nepohadala,zacala to ona,tym ze nas vyhadzovala z domu/nikdy som sa s nou nehadala,ona ziapala na mna/...inak byvali sme u nej asi 4mesiece tusim,vsetko som robila ja....ona len behala po dedine a ohovarala ma,tiez chodila do kostola,a len co prisla z kostola este ani poriadne neotvorila dvere na izbe a uz ziapala...vyvolavala hadky,problemi atd.
ked nas zacala vyhadzovat z domu a hovorit,ze nemozeme tam byvat,tak sme si zacali hladat NOVE BYVANIE/tak OTOCILA,ZE KDE IDETE,SAK VAS NIKTO NEVYHADZUJE... a to bolo zo vsetkym tak...vobec sa s nou nedalo komunikovat.../
kupili sme si RODINNY DOM...a kedze ja som pochadzala pomaly 400km od nich,sli sme si pre veci s nakladnym autom k nasim,v ten den urobila taku scenu a tak mi vynadala...a vyslovene mi povedala ZE SA JEJ NEMAM UKAZOVAT UZ VIAC NA OCI...
tak som to aj tak urobila,viac som k nim neprisla,pre veci/ktore som mala este u nej,co mi ostali/ mi siel len druh,ktore ze vraj som mala nahadzane na JEDNEJ KOPE/tak mi to povedal druh/
ja som hned potom otehotnela,takze som ju vobec neriesila pomaly cely rok/ako keby neexistovala/...ale po necelom roku pomaly ked sa dcera narodila...
prisla ju pozriet jej sesternica,pustila som ju dnu,tak prisla dr.matka,ale ja som to nevedela,lebo bol von druh,povedal,ze ju nepustil dalej...tak prisiel jeho svagor,a to sa ma druh spytal,ci moze ist dalej...ja ze nie,ze ked nepustil matku,tak ani on nebude k nam chodit,lebo to nerobi dobrotu...a nerobilo by to dobrotu...
no a asi po mesiaci mi napisala list cez druha...KDE MI VYNADALA ATD.ZE JA MANIPULUJEM Z DRUHOM,ZE VIDI AKY JE ON PRI MNE NESTASTNY A ZE HO MAM PRE PENIAZE A BLA BLA BLA,same nadavky...SAME BLBOSTI...
je toho este vela tak to skratim,ja som ten list ignor.a zase som si zila svoj zivot...
asi ked mala dcera 4roky sme zacali tam chodit,presvedcila som druha,ze su to jeho rodicia atd.on moc nechcel...ale suhlasil...A ZASA TO ISTE DOOKOLA...LEN UZ NEROBILA SCENY,ALE ZASA SI ZACALI DOVOLOVAT,A UZ NIE LEN NA MNA...ALE AJ NA SYNA,z PRVEHO MANZELSTVA...
TAK SOM SA PROSTE ROZHODLA,ZE TAM NEBUDEM CHODIT...

ONI SU PRE MNA CUDZI LUDIA,TAK TO BERIEM A AJ TAKTO TO NAVZDY OSTANE...
JA MAM CISTE SVEDOMIE...VOCI NIM,A TO ZE ONI MA VINIA Z NEJAKYCH VECI,TAK TO JE ICH PROBLEM,MNA BUDE SUDIT BOH,TEN VIE NAJLEPSIE CO SA STALO...
ALE MOZEM POVEDAT,ZE NAM TO STALE ZASAHUJE DO ZIVOTA,LEBO ONI NA SVOJHO SYNA NEDAJU DOPUSTIT A TYM PADOM SYN TOHO ZNEUZIVA...ALE UZ JE TO O INOM...
prajem ti vela stastia v zivote...hlavne vela pevneho zdravia,to je dolezitejsie ako nejaka svokra,co robi zlo a peklo v zivote...

lenuliatko

ahoj nevesta.ja mam takyto problem so svokrou odkedy som sa vydala za jej syna.kym sme spolu len chodili bolo vsetko ok.ked sme sa vzali koniec sveta.a zacalo sa to svadbou kde nam zasiahla do zoznamu hosti a pozvali kopu ludi ktorych som ja ani nepoznala a ani manzel.a pokracovalo to aj pocas mojho tehotenstva.teraz k nam chodi velmi malo a s dcerkou nema ziaden vztah.manzel uz jej spravanie neriesi lebo nema cas ani silu nato.ale raz urcite urobi zase nieco take co nas vsetkych zarazi.