Ako sa obliecť na koniec školského roka?- niečo módne, ležérny look

Príspevok v téme: Ako sa obliecť na koniec školského roka?- niečo módne, ležérny look
solarbikarma

no ako sa mám obliecť?
vyské opätky...aaa?..mna nič nenapadá:D klobúk?:D hmm voľné modré triko, čierne legíny...?...odveci.viem...ale poradtee..ja už som fakt zúfala...šaty zásadne nenosím...len také mini- koktejlové alebo proste obtiahnuté a mini...prípadne veľké a po členky..ale teraz nechcem mať šaty....
wďaka za rady..............

RIA96888

MNE BY SA PACILI NEJAKE PEKNE CIERNE NOHAVICE TRISTVRTOVE A K TOMU NEJAKA PEKNA BLUZKA BIELO CIERNA DAJME TOMU SKUS NIECO POZRIET AJ NA NETE :)

solarbikarma

jaaj lenuliatko predsa teraz ma napadlo....aano..dam si krátky overal...to by bolo fajn:)
no ešte nájsť ten správny...a dúfam že to vyjde:)

solarbikarma

:D mno na topshop.com chodím pravidelne:D waa milujem!!:D aj net a porter:D
ale mno na koniec roka- rifle sa mi moc nehodia..čo ja viem:D ako ono je to skvelé:P ale...chcela by som trošku niečo iné kedže 365 dní v roku nosím rifle tak aspon v jeden den by som to chcela zmeniť:P ...hmmm asi pôjdem na nákupy:D nič ma nenapadá......
ale dakujeem lenuliatko:)

lenuliatko

ja ked sa chcem obliect lezerne a pritom trosku aj tak stylovo dam si obtiahnute rifle take ktore su uzke dole nie tvistaky.take uz ani nenosim.a hore nejake triko tielko alebo volnu bluzku alebo nieco take farebne vesele.no a dole vysoke boty vlasy rozupustene okluiare velku kabelu kocik do ruky a idem :D
aj na koniec roka som s atak obliekala.mozrs mat nieco sportovo elegantne.alebo aj riflove kratasy a vysoke botcky su fajn nie?to by tiez mohlo byt.