EMO girls - pacia sa vam ak su blondiny?

sign

ale šak kašlite už na nu je to trápne decko ktoremu skončila škola alebo školka tak sa nudí. ked jej nebudete písať nebude tu otravovať so svojimi "vtípkami" a odpakuje sa na pokec medzi rovesníkov

micaa

a myslis ze tu niekoho kto je emo najdes? Toto nie je stranka kde by sa pohybovali 13 rocne deti.
Uz ti to tu radili mnohi, ale fakt skus ten pokec, daj si tam anketu ;)

micaa

nasla som to v jednom clanku a dost ma to pobavilo...
Nehovorim ze si teraz mas rezat zily alebo co ale cele emo mi pride len ako pretvarka a chcem byt "in" tak budem smutna :D...
a ked sme ti vsetci ukradnuti tak sem chodit ani nemusis, nam tu chybat nebudes...
A tym tvojim prispevkom o Afrike si len potvrdila ze 20 rokov mat nemozes ani keby si sa na hlavu postavila...

sign

ne nejsi emo ako to tamtá povedala ale preto že si to sama povedala.

a do Afriky chodím vždy ked sa nudím len tak. najdi si to v knižke zemepisu ale už neviem jaká strana lebo zakladku mám už dávno ukončenu.

a chod sa rašej nudiť na pokec. adios

sway

I'm cool to,ze sa ludom EMO styl nepaci je jedna vec,ale ty chces sa chces pacit,to je jasne,ked sa nato pytas.Predsa by asi bolo vhodnejsie pytat sa ludi,co sa im EMO styl paci a lepsie ti poradia.Takto mimo "svojich" sa kritike nevyhnes..

sign

ale šak nikto ťa neodsudzuje každemu si asi tak ukradnutá si myslím.

a to s tou Afrikou také už nepíš lebo sa podusíme od smiechu

micaa

Nikto ti tu nenapisal ze emo styl sa im paci... takze je uplne jedno ci bude nejaky emo blond alebo tmavy... stale bude emo...

micaa

Pravý EMO sa chce zabiť. Vpodstate je už mŕtvy, len sa ešte lúči s krutým svetom. Pravý EMO nosí vlasy cez oči, aby sa nemusel dívať na to ako svet ubližuje africkým deťom a dobrej muzike. Pravý EMO si oblieka čierne háby, aby na nich nebolo vidieť slzy a krv.
Potom je tu ešte zástup falošných EMOv, tí vyzerajú a chovajú sa úplne rovnako, len sa nezabijú, nevedia kde je afrika a už vôbec nie, že tam sú nejaké deti, a tajne doma si občas pustia Fun radio.
:D