Zastrihávanie končekov

Príspevok v téme: Zastrihávanie končekov
brckaaa

Idem si dať podstrihnúť končeky vlasov, lebo už mám veľmi lámavé vlasy, mám ich síce krátke, niečo pod ramená, ale i tak sa lámu ďalej a ďalej, tka už s tým mus´ňim niečo robiť. môžte poslať aj konkrétne tipy obrázkov kratších vlasov a strihov, kt. sa vám páčia a ja si to zvážim. a taktiež by som ocenila ak by ste mi poradili právnu starostlivosť, aby sa už podstrihnuté vlasy nelámali a rýchlejšie rástli. Ďakujem vopred :)

brckaaa

myslím,m že matrix chemicka nie je, ale tak skúsim tú henu a to si asi musím dať tie končeky zastrihnúť čo? aj mám prob., že mi pomaly rastú vlasy. viem, čňitala somt u, že hena sa nemá komb. s chem., ja chemic. farby ani nechcem.

Mimi323

Ano, lepšie je dnes alebo zajtra, cez víkend to je tiež celkom v pohode, len dnes a v piatok je to o niečo lepšie. Ale je to vždy lepšie ako v iný bežný deň.

Mimi323

matrix nie je chemická? Tak neviem, no, ja fakt len hennujem. Pozri v DM, maju ju pri chemickych farbach, vyber si odtieň podobný tvojim vlasom. A akože ti nejde o ochranu? Sa zbaviš štiepiacich končekov, vypadavaniu vlasov, vlasy ti rychlejšie porastu a upravi sa aj pokožka hlavy, kebyže nahodou máš lupiny alebo chrastičky, alebo podobné veci. Fakt vyskušaj. Len by si mala vedieť, že henna sa nemôže kombinovať s chemickou farbou, musi tam byť potom aspoň mesiac pauza, takže bu´d sa rozhodneš pre jedno alebo druhé.

brckaaaaa

aha, čiže ostrihať sa dám zajtra alebo cez víkend a vlasy mi budú rňýchlepšie rásť, inak čakaŤ mesiac.

brckaaaa

matrix nie je chemická, nie je ju bežné dostať v obchodoch, ale len u kaderníka. a vlastne len kaderníčka ti s ňou vlasy zafarbí.

mám hnedú farbu, kt. sa mi veľmi páči, preto mi de vlac o lesk a ochranu vlasu. tak skusim pozrieť hennu v DM, no i keď soim ju tamm ešte nevidela, ale musím lepšie pozrieť.

Mimi323

No a čo sa týka toho mesiaca, tak najbližšie to bude idealne až o mesiac - 23 a 24. jul. Bu´d sa daj ostrihať zajtra, alebo počkaj. Takisto je dobré davať hennu, keď je lev pripadne Panna. A to je dnes zajtra a cez víkend je tá panna, to je tiež celkom OK.

Mimi323

Ja by som si na tvojom mieste chemicku farbu na vlasy nedavala. Teda, ak ich nechceš mať zničené. Henna ti ich vyživí, chemická farba ich len zničí, velmi o tom pochybujem, že Matrix pomôže vlasom. Možno len naoko.
Po henne sú vlasy dosť lesklé dlhú dobu, až kym sa henna nevymyje. Fakt odporučam isť do henny, navyše, keď si neskušala farbu. Hennovanie zvladneš, nie je to klasické farbenie, nemáš čo pokaziť, jednoducho si kydneš také blato na hlavu a potom zmyješ. A tiež ale nemôžeš čakať, že ti henna zmení radikálne farbu vlasov, skôr len dodá lesk.
A zoženieš ju v DM alebo v Tescu, maju rôzne odtiene.
A aku máš farbu vlasov?

brckaaaaa

o lunárnom kalendňari som už počula, ale nerozumiem tomu, tak dnes a zajtra? a budúci týždeň by to už nešlo? alebo kedy potom najližšie?

a henu kde zoženiem? počula som, že aj tie farby od matrix sú výborné a predsa len by som šla radšej ku kaderníčke, lebo ssom si ešte vlasy nefarbila a neviem ako sa to robí, vlastne mne ani nejde o farbu, ale o lesk a o to, aby boli vlasy počas leta chránené.

Mimi323

A ak chceš farbu čo naozaj chráni vlasy, tak jedine hennu. je to prírodná farba a tá vyživuje vlasy. Odkedy si ju sávam, tak nemám problém s polámanými končekmi a vlasy mám dvakrát hustejšie a take dlhe ako mám teraz, som nikdy nemala.

Mimi323

Ak chceš, aby ti rýchlejšie rastli, tak sa daj podstrihnuť dnes alebo zajtra. Podľa lunarneho kalendara je teraz vhodný čas. mesiac je v znamení leva.