Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

ika123

na takychto typkov si treba davat pozor. ste uz dost dlho na to spolu, aby ste zacali spolu byvat. lebo najlepsie roky ti utecu a ak si on nebude s tebou planovat buducnost, tak co potom. porozpravajte sa, ake ma on plany do buducnosti. niektori muzi sa neradi viazu, radi si uzivaju, ved si mozu neskor najst mladsiu partnerku apod. U zien je to bohuzial ine. daj mu cas na rozmyslenie, alebo nech navrhne ine riesenie a podla toho sa zariad. ak uvidis ze vas vztah nikam nespeje, tak sa s nim radsej rozid

rozbita

Medusa-s tym nabazenim,sme spolu vyse pat rokov, uz sa ma mohol nabazit keby chcel..
Katka-viem ze podnajmy su drahe ale inu moznost nemame, ja mam 25 on bude mat 28, co budeme do smrti spolu iba chodit?Priatel zarabal celkom dost, teraz je pravda ze je to horsie, mozno je to tiez jeden faktor, ze sa boji, ale obaja sme pracujuci, tak by sme to myslim zvladli..

Polievka-praveze, my sme spolu dost mali, iba cez vikend, aj to iba par hodin..On vravel ze on nebude moct byt s kamosmi a sa bude nadut a sa mu bude zle dochadzat do prace-ale to vedel aj predtym a on ma mesiac nechal hladat a potom mi to hodinu predtym oznamil..

Polievka

prečo by sa chcel rozísť? Možno má len strach z toho že ked budete spolu bývať po čase si na seba príliš zvyknete, budete stále spolu, už vám spoločné okamihy nebudú vzácne a on má strach že by ste sa začali spolu nudiť alebo tak... Moj názor...

medusa

Tak ja ti to vysvetlim: tvoj priatel nechce mat s tebou ziadne spolocne zavazky /spolocny podnajom/. Jasne ze sa rozist nechce, ale ked sa ta nabazi, uvidis ze sa hned s tebou rozide. Vykasli sa nanho.