Bojim sa ze priatelka otehotnie..

Príspevok v téme: Bojim sa ze priatelka otehotnie..
jo_po

Zdravím Vás všetkých.
Problém ktorý mám nesúvisí tak so mnou ale aj s mojou priateľkou.Dnes sme sa spolu milovali po druhýkrát.Hneď na začiatku som si dal kondóm a všetko prebehlo normálne..keďže sme to robili druhý krát tak to netrvalo nejako extra dlho no aj po mojom orgazme sme neprestali ani nevymenili kondóm ale pokračovali v milovaní.Po cca 5 minútach sme prestali no a stalo sa to ze ten ejakulat sa mi rozlial po penise.No a dokonca kondóm ostal v priateľke no vybrala o bol tam len troška..A môj problém teda súvisí s tým, že sa bojíme obaja že sme to pokašlali a ona otehotnie a tým sa nám obom zničia života...ona ma iba 16 ja 19.poraďťe mi čo ďalej?,povedala mi však že presne teraz ma dostať menštruáciu.ale je to ohromný strach oj prosím poraďťe......Za všetky odpovede ďakujem

kyblicka

Je mala pravdepodobnost otehotnenia. Ale radsej nech zajde za lekarom. A inak na menstruaciu sa nespoliehajte - moze menstruovat a byt tehotna. Takze na gyndu!

jo_po

Mimi323

no ako ona mi povedala ze si to vypocitala vtedy nemala plodne dni ale neplodne.....no uz treba len do nedele pockat vtedy ich ma vraj dostat tak uvidime ale dufam ze sa fakt nic nestalo...

Mimi323

Nebude tehotná, ak má teraz dostať kramy, je velmi mala pavdepodobnosť, že bola plodná. Tak nestresuj.
A vy mate tiež velmi mudre reči, že priprav sa na potrat..., sa niekedy zamyslite nad tým, keď niečo píšete.

delissa

Jedine tabletka po...teraz hanbu a strach prec, rychlo na gyndu. treba ju uzit do 72 hodin po styku. Sice sa tvojej drahej rozhadze cyklus mozno aj na rok, ale lepsie ako otehotniet v 16. A nabuduce hned po naplneni kondom prec a davaj dalsi.
No hlavne, ze ste dost dospeli na sex, ale malo na zhananie informacii :-/

micaa

Ak tvrdi, ze ma dostat teraz menzes, tak nemusela mat plodne dni... Ale mohla, takze nech si kupi tu tabletku ecsapelle a modlite sa nech zaberie.
A nabuduce si precitajte pribalovy letak ku kondomom.

............

chlapce nemal si jebat ta tabletka jej vobec nemusi ani zabrat a hlavne nie kde bude mat teraz kramy prichystaj si peniazky na potrat

dancaBB

nech si kupi tabletku po-escapelle...je to svinstvo tak ale co uz...

a inak to nechapem ze ty si sa urobil do kondomu a potom ste stale spolu spali?to sa odkedy robi? ved penis vacisnou padne a kondom sklzne...hm no ale dobre sak je to vasa vec