Sex za volantom

micaa

tinka009 myslim ze ked niekto praktizuje sex za volantom, uz to nie je jeho osobna vec ale aj vec ostatnych ucastnikov cestnej premavky... Pokial si idete po polnej ceste, tak este ok. Ale taketo veci sa nerobia na beznych cestach preboha...

lucika214

tinka009
ja súhlasím s "idiotizmom" - teda až na ten záver, nikomu nič neprajem, ale ľudia uvedomte si, že ohrozujete ostatných vodičov, keby sa niekomu kvôli vaším sexuálnym praktikám niečo stalo, prešli by ste to bez mihnutia oka... stlač červený gombík v rohu a reset - vec je vybavená?
ľudia čo sexujú za volantom asi nie sú "domyslení"

tinka009

IDIOTIZMUS... to je fakt drzost...hadam je to kazdeho osobna vec....a ked ma niekto za potrebu o tom kecat nech keca...a ked ti to vadi staci stlacit v hornom pravom okienku cerveny krizik a hotovo...PS:nepraj druhim lebo sa to stane tebe....pa

tinka009

moj nazor na to....poblizku od nas sa nachadza jedno zasite miesto kde s priatelom chodime obcas ked chceme vipadnut s domu autom..uz cestov tam sa vizliekam a on ma...a ja jeho...xixi

lucika214

no to nemyslíte vážne, veď takto sa nikto nemôže sústrediť ani na sex a tobôž už nie na šoférovanie. toto je len pre kaskadérov. v žiadnom prípade, dúfam, že nikoho z vás nestretnem na diaľnici :)))

kkq

pred pár rokmi som na to aj ja prehovoril priateľku, ale iba raz a presne toho sa bojím, ako to tu niekto písal, že "zacvkane" zuby. UUUps to by bol problém. A aké to bolo? No neviem, už som zažil aj vzrušujúcejší orál, pri ktorom som nemusel pozerať na cestu a do spätného zrkadla na tvoriacu sa malú kolónu, keďže som šiel najviac 60. :-)

beuska23

Ahojte. Sex za volantom je naozaj zaujímavé.
Už sme to niekoľkokrát skúšali. Môj partner povedal, že je to výborné.