Hanblivost po troch roku vztahu

Príspevok v téme: Hanblivost po troch roku vztahu
cezia

Ahojte
chcem sa opytat ci mate dakto podobnu skusenost. Som s partnerom tri roky z toho dva sme byvali spolu na internate. Doteraz sa predomnou hanbi, ani prezliect predo mnou ked mu chcem urobit oral tak naprv musim s nim doslova bojovat aby sa nehanbil a aj ani potom nie je celkom uvolneny. Je este plno inych veci spojenych s hanblivostou....A zacina mi to vadit nielen v sexualnom zivote, po troch rokoch mi to pride divne. Ak vas daco napadne ako riesenie budem povdacna.

stela2003

prosim ta nezazlievaj mu to ked mu to vadi asi ma na to pricinu mozno ho nie´kto ponizil niekedy kvoli postave alebo pod.a ma teraz komplexi musis mu ty pomoct a nie sproste radi aby si ho nechala na take ani nereaguj a najme neber vazne potrebuje najme tvoju oporu pomoc istotu ze je pre teba vsetkym peknym na svete chcem sa opytat ci si pred nim nezvikla prezerat druhych alebo tak

popokorno

podla mna by si sa s nim mala o tom porozpravat a povedat mu ze ti to vadi aaa ete mu povedz ze ak sa to nezmeni tak ty takto nedokazes zit cely zivot... pod vplyvom hrozby a strachu ze ta strati s tym mozno zacne nieco robit

tinka009

mno u nas je to skor naopak...:((som s priatelom rok a zo zaciatku to bolo strasne....sex po tme stale....ved si to len prectavte...ani som mu len nechytila...a teraz....nemam s nicim probem...treba sa vzit do toho..a prekonat vsetko....vis co pomohlo mne...partner my urobil striptiz...a pomali som sa zacala osmelovat aj ja...viskusaj to...:))vela stastia..:))papa

cezia

Dakujem za odpovede, rozhovor bol a nie jeden, pomohlo to iba trosku. A celkovo ten moj chlap je "zakomplexovany" z viacerych veci. Je to dost problem lebo do zivota je tazko s takym clovekom co sa boji novych veci a celkovo experimentovania vo vsetkom. Rada by som skusila s tym nieco spravit ak nie tak to nevidim ruzovo len co....

palacinka

fiha, s tym som sa nestretla, skor naopak sa mi zda ze chlapi su vacsi odvazlivci v tomto.. tu pomoze jedine ked sa s nim na rovinu porozpravas, mozno kebyze mu zalichotis parkrat ze nahy je sexy a pod. tak by bol menej hanblivy pred tebou

limetka335

môj sa hanbil vyzliecť si predo mnou tričko, ale to len preto, lebo mal pukatý chrbát. nemá tvoj nejaký problém? niečo za čo by sa cítil trápne? môjho to po mesiaci chodenia prešlo..tri roky sa mi ale aj tak zdá byť moc