Bolesť pri vyvrcholení

Príspevok v téme: Bolesť pri vyvrcholení
polakss

Dobrý deň.Sužuje ma už asi 3 mesiace jeden problém, ide v podstate o to, že mam pálenie pri močení, občas chodím často močiť, mam pocit neúplného vymočenia, inokedy zas problém vymočiť sa, penis ma nepríjemný pach aj po umytí (oblasť predkožky a pod.) Stáva sa, že na mňa príde bolesť v pravom boku zozadu alebo za semenníkmi a tiež keď si stlačím močovú trubicu tak boli a reže. Od toho času pri sexe prídem k vyvrcholeniu aj veľmi skoro, ale je to nepravidelne (predtým to bolo v normálne) a mam pocit ako keby mi dráždilo mechúr, hneď to príde na mňa, plus pri vyvrcholení nepociťujem dobrý pocit ale len takú rezavú bolesť a ako keby bol v ejakuláte moč. Urológ mi predpísal asi pred mesiacom na 10dni Doxybene, ale nepomohlo, skôr by som povedal, že sa to zhoršilo ešte. Ešte pred pol rokom som nemal nijaké takéto problémy ani nič v minulosti. Vek 21

polakss

Len sranda je to, ze som urologicky pil a tie Doxybene su silne antibiotika..neviem preco mi to nepreslo. No dufam, ze to raz bude v pohode:)) ..pozeral som aj ine diskusie. Ked mi to neprejde tak si objednam ten Propolis vceli, len je to drahe..musim ist na brigadu.hah

mellinda

Budu to mocove cesty. Zrejme tam mas nejaku bakteriu, ktora robi sarapatu. Na tvojom mieste cim skor k urologovi. Tato pliaga ma tendenciu stat sa chronickou, takze to netreba brat na lahku vahu. A ked to uz mas 3 mesiace, o to viac. Moj priatel s tym tiez mava casto problemy, naposledy mu nasli nejaku bakteriu, bral antibiotika.

alzbee

Vyskusaj pit urologicky caj (a este pohladaj v temach o zapale mechura), lebo ved mne to pripada ako zapal mocoveho mechura...

polakss

preco by som nemal mat?praveze ho mam skoro kazdy den..Sak frajerka bola u gynekologicky a robila jej testy a nic nema. Pojdem tam, len ten urolog mi pripada, ze nic ani nevie. Nieco som mu hovoril a hned to zabil tym, ze ano preliecime a dal mi Doxybene..Zubatu ju ma asi frajerka, lebo odkedy mala raz nejaky vytok, mne sa z toho na tyzden povyhadzoval a bol uplne citlivy..vtedy to tusim aj zacalo, len som to tam nenapisal.

sarah parker

zeby to bola zubata vagina? :-)))
ale vazne, skoc zas za urologom, vobec by si nemal mat pohlavny styk v takomto stave.