problem vo vztahu

Príspevok v téme: problem vo vztahu
lolka8

Ahojte, ten problem sa tyka mna, sme s priatelom spolu uz dost dlho, moc ho lubim len problem je ten ze neviem to dat najavo a vidim ze jeho to trapi , myslim presnejsie ze malokedy mu dam len tak pusu, poviem nieco pekne, obimem a podobne ...aj ked ho lubim a su aj ine prejavy lasky nie len tieto...neviem preco, mam proste asi taku povahu ale nechcem sa na to vyhovarat, alebo mozno to bude tym ze ho nelubim uz tak velmi :( ked ja sa uz nevyznam ani v sebe , ..ved ani on nieje dokonaly tez ma svoje chyby ktore mu ja tolerujem , neviem co robit :( ...mam inak 21 rokov

darika

Ja som to myslela inak.Ci ti v detstve hovorili,ze ta maju radi,ci ta vedeli zakazdym pritulit,ci si citila lasku od rodiny,okolia.Ale aj to,ze si bola taka utiahnuta mohlo z nejakeho dovodu byt.Ja tiez neviem doteraz moc vyznavat lasku.Tazko mi to ide z ust a pritom dokazem milovat,len to neviem tak dat najavo.Moji rodicia sa rozviedli ked som mala okolo 5-6 rokov,mam velmi zle spomienky a pamatam si velm i skarede veci.Preto ten rozvod.A to je dovod mojej uzavretosti co sa tyka vyznania lasky.Tak som to myslela.

lolka8

tak v detstve ja som bola skor taka ticha, utiahnutejsia , poslusna, all to neznamena ze som nemala kamaratky a kamaratov,...len ja som bola stale skor taka siva myska ako sa hovori ...teraz som este stale taka hanblivejsia a mam menej sebavedomia aj ked ne som nejaka ze skareda alebo tak ...takze mozno to bude aj tym :(

darika

To moze byt odozva z detstva.Ako to bolo ked si bola dieta?Ak je to odtial,tazko sa donutis a pritom mozes milovat ale nejde to.