Najlepšia kefa na vlasy?

Kovalickova

tangle teezer z notina je určite najlepšia kefa na rozčesávanie dokonca aj pri hustých a tvrdých vlasoch po sprche

vdree

Tiež odporúčam Teezer original www.zdravie.sk aj prírodná kefa je dobrá, ale teezer mi teda vyhovuje oveľa viac. Neláme tak vlasy a rozčesávanie je jednoduchšie

gabona1

Ahoj, ja mám dlhé vlasy a dosť sa mi strapatie, preto sa často češem. Podľa mňa je najlepšia kefa na vlasy z prírodných štetín, nevytrháš si tak vlasy, je dosť šetrná k vlasom.

vivit

Jednoznačne Tangle Teezer Original. Mám husté vlasy po pás a bez neho by som bola stratená. Treba vyskúšať, je to fakt zázrak

redka

pocula som dobry ohlad na kefu zo stetin z diviaka (kanci stetiny) - maju ju napr v dm... a potom tangle teazer je tiez dost chvaleny... osobnu skusenost nemam zatial

Severka

ja mám drevenú kefu. Vždy keď si umyjem vlasy tak si ich zabalím do uteráku a potom si ich nechám voľne uschnúť. A keď sú suché tak si ich učešem a ide to hladko. A vlasy sú na dotyk jemné a silné. A preto si na ne dávam aj zelený čaj, pŕhlavu dvojdomu a tak.

Odporúčam drevenú kefu menej dráždi pokožku vlasov ale ani hrebeň nie je zlý.