listy?:) cudne?

Príspevok v téme: listy?:) cudne?
Denkaaaaaaaa

ahojte...uz mam dost priatela som mu povedala ze posledne dva dni je strasny otravny nalepeny namne vkuse mi vola ....a aj ziarli...som mu to dnes vysvetli nazval ma chorou...ok rozumiem ziarlivcom..ok priznal sa ze urobil chybu ...v pohode toto sa vyriesilo no to volanie ach pane boze...povedal ze ked mi to vadi tak ze si od dnes budeme pisat len listy nic viac ..nijak sa nebudeme moct dohodnut len cez lity:) ziadna otazka ci s tym suhlasim ...nevadi ..ok nebude mi vkude volat a ja sa nebudem citit blbo pred kazdym co si otom myslite?:)

Denkaaaaaaaa

ahojte..:)nevyriesila len sa mi ospravedlnil ale nemal nema preco sa takto chovat...vstavala som s neprijemnym pocitom preco hlada problemy ...ja sa boji mez zlyham aj ked nechcem sa mi to vsetko znechutuje ...dufam ez to uz bude fajn...mne nevadi ze mi vola ale ne vzdy mam na take volania chut ...niekto hovori ze byt na sebe zavisli neje laska laska je o vzajomnej dovere a vnutornej slobode ..boji msa ze to jemu chyba..:(aj ked vela krta mi dokazuje lasku no ked ma zly den je to strasne ...

Denkaaaaaaaa

inak niekto pise zamna ...nechapem toto ...on mal zly den tak isto ked ho mam aj ja treba si urcit pravidla sa mi ospravedlnil...nechapem a tu predoslu spravu som nenapisala ja nejaky somar ubohy...

micaa

Denka a ako dlho ste spolu? Lebo po niekolkorocnom vyztahu by som MOZNO pochopila, ze takato listova forma ta tesi...