baby vysvetlíte mi to?

Príspevok v téme: baby vysvetlíte mi to?
Down2

Chodím s deivčaťom 4 mesiace. Obaja máme 18 a sex sme ešte nemali vôbec. Keď sme sa bozkávali vždy to zašlo ďalej aj že sme boli hore bez... Jej to vôbec nevadilo, dokonca bola veľmi veľmi vzrušené a trochu ma nato navádzala.Aspoň to tak vyzeralo.A vyzerala byť aj šťastná...No zrazu pred pár dňami prišla a povedala, že premýšlala, že neche aby sme čosi také robili, že má pocit že máme na to čas. Keď som sa jej spýtal, že prečo tak zrazu povedala, že mala potom blbý pocit a hoci sa jej to páčilo bola šťastná aj bez toho. Ja som jej teda povedal, že nebudem nič robiť také dokial ona nebude chcieť...Čo si o tom myslíte?
A ešte dodám, že mám ju rád ale po nej túžim aj fyzicky.A mám aj trochu blbú skúsenosť, že som s dievčaťom bol vyše dvoch rokov a nič medzi nami nebolo.Vtedy som po tom ani netúžil no teraz som už o čosi starší.To dievča ma vtedy nechalo a ja som len lutoval že som kvôli nej prišiel o veľa vecí a nakoniec ma odkopla.Vtedy si zo mňa robili aj dosť srandu, že po dvoch rokov a nič nebolo.A nechel by som prežiť niečo také znovu.

strategia11

To iste som citila aj ja pri svojom. Ked mal prist sex, bola som vzrusena, aj som to chcela. Potom sa vsak vo mne zacali vynarat otazky, nie je to skoro, co ak to niekomu povie a budu sa mi vysmievat alebo ma volat stetkou, co ak si neda pozor a ja otehotniem, co ak zistim, ze ma chce len vyuzit a strieda baby? Po niekolkych mesiacoch som konecne pristupila na sex. Povedala som si, uz ho dost dobre poznam a po tomto sexe sa uvidi, ako sa bude spravat, nakoniec to dopadlo tak, ze bol milsi. Neviem, ci tvoja priatelka mysli tiez na toto?

Down2

Neviem či ma chápete. My sme na to šli postupne,možno trochu prirýchlo.Len ona to vrátila úplne späť, že aby sme sa len bozkávali.
A nerozumiem tomu aj preto, že sa jej to páčilo ale nechce to robiť.veď ak sa človeku niečo páči tak to robí.Ja trochu aj rozmýšlam či to nenaznačuje že aj niečo iné nie je v poriadku

jarkaka

DOWN

tak jej musis dat cas, lebo ak ju budes pohanat do sexu,tak nebude chciet uz vobec, daj jej cas a chodte na to postupne

Down2

Je panna.Nejakú zlú skúsenosť nemala.Tak myslíte , že všetko je v pohode len ona chce čas preto to tak vrátila späť? Len mne je to čudné že tak zrazu.Aj vravela že sa jej to páčilo ale že bola šťastná aj bez toho...tak ja neviem

jarkaka

DOWN
mozno este nie je pripravena,nie je nahodou panna, a ked nie nemala pred tebou nejaku zlu skusenost s muzom ze ju posexoval a odkopol a preto sa tak podvedome brani moze byt aj v tom problem

Down2

No touto témou som nenarážal konkrétne na sex ale chcel som hlavne vedieť, prečo mi najskôr dovolila dotiky,bola pri tom vzrušená, a ukazovala mi, že to smiem robiť a potom zrazu povedala, že nie. Mne touto témou šlo o to, že prečo zrazu taký zvrat.Teraz je to mezdi nami tak že chce aby sme sa bozkávali a maximálne nejaké letmé dotiky.A tomu nechápem prečo sme tak cúvli dozadu...

airiana

hm ste spolu 4 mesiace to je na sex u niektorych bab este dost malo,navyse mate len 18 takze plno casu este...ja to viem aj pochopit,mam priatela uz takmer rok a desat mesiacov,tiez mame 18 a sex sme nemali este, je pravda ze tiez to chceme,ale je to len na mne kedy sa rozhodnem...