znasilnenie ci nie?

demetermaco1

katuska000
aj ked to bolo v čera netreba stým otálať a isť to nahlásiť na políciu aj ked si bola na nejakom mejdane tam si ludia vypijú ale nie do nemoty a "borec" ktorý to spravil je veľký hajzel ž že si trúfne v takej situacii, na políciji povedz všetko ako to bolo a treba isť k doktorovi na vyšetrenie tým sa dá všeličo dokázať ale môža to byť trocha nepríjemné.želám veľa štastia a vľku podporu tvojich najbliších a vlavne prieteľa.

salala

defetor, ty si riadny idiot, mame taku staru sliepku u nas a ta tiez minule horovila, ze ked maju baby kratke sukne a vystrihy, tak necha sa necuduju, ze su znasilnene, som mylsela, ze jej jednu tresnem za to.... a ja nosim minisukne a aj vystrihy a za to hned musim byt neviem aka..ved je teplo, co mam chodit v kozuchu? trosku rozumu najprv ked nieco napises...

lilyoff

Tak ja nechcem byt hnusna...ale mozno ten chalan vazne myslel ze niesi nejako proti.Ved pises ze si nekricala...dala si mu vobec najavo ze nechces?Este ked si bola pripita,pises ze to zneuzil ale ked si sa nebranila ani sa necudujem.Nemala si opita sadat chlapovi do auta preboha este ked mas priatela

jajka001

aj tak budu, budu tvrdit ze si ho podviedla, no vidis - hnusni su ludia, a nesmies si to nechat, chod na policiu nech si ho tam podaju, hajzlika jedneho, ktovie kolkatím to uz spravil a tiez sa bali a nenahlasili to

katuska000

jajka...uz teraz sa to zacina sirit..priatelovi pisali ze si ma viac davat pozor na mna... ja nechcem aby sa to sirilo viac a viac a nechcem aby na mna ukazovali prstom... :((

jajka001

no ved to , je to automaticke, chces to zo seba zmyt - ale neuvedomis si ze zmyvas dokazy
aj tak, treba to nahlasit cim skor, chod aj s priatelom. si predstav ze ta svina to bude robit aj niekomu inemu.