FM group?Je to oblbovak?

Príspevok v téme: FM group?Je to oblbovak?
CHIARA4444

ahojte mate skusenosti s touto firmou zaoberajucou sa dovozom vonaviek(parfemov)?vraj to nie su napodobneniny originalov len ta ista konzistencia bez mena znameho navrhara,spevacky a podobne....viete o tych vonach nieco?je to podfuk alebo?
prosim nech sa vyjadria ti co to pouzivaju/pouzivali nie predajcovia!!!

ri

Ahojte reagujem na otazku ohladne parfemou FM group .nie je to ziaden oblb .objednavam parfemy z roznycch firiem ako avon ,oriflame ,zodiak lr,yodeyma už okolo 10 rokov a zodpovedne mozem povedat že parfemy FM su perfekne pretže ked dam na výber babam tak stale si vyberu FM použivaju stale tie iste lebo su super

Lubo1

Parfem sa patentovat neda preto ho môže hocikto okopirovat len nesmie ho ponúkať za originál názov a v originál flakone. Písali ste tu aj ze niektoré originál stoja podobne ako v FM, ale rozdiel je v tom ze väčšina originálov je toaletna voda a FM je pavefum. Parfum ma viacej esencii (nad 15%) ako toaletna voda (do 15%). Esencia je taky olejcek ktorý sa dáva do vône a je najdrahšia časť parfumu.

brusinka

ajajja,z tpch si nerob tazku hlavu. to uz len tak z principu nesuhlasi s nazormi inych.
....no co uz...aj takito ludia existuju... :(

paganstorm

pred časom mi znama hovorila že si zvykne od niekoho objednavať parfumy za polovične ceny, lebo nie su v original fľaškach a bez mena vyrobcu atď. voňa bola rovnako krasna a vydržala dlho, ale vobec neviem od akej firmy to bolo

ajajja

tpch, ktorý konkrétny parfém od FM si skúšala? Schválne mi povedz presný názov. Plánujem si zase jeden objednať, tak ho skúsim zo vzorkovníka a porovnám v parfumérke, pokiaľ ho nepoznám.
Neboj žiadnu poruchu čuchu nemám :) S kamoškou sme porovnávali lancome hypnose - ona má originál. Tá vôňa bola rovnaká, aj výdrž. Druhý sme porovnávali môj originál Gucci s FM, to isté. Zbytočne tu budeš útočiť ( ako aj vo všetkých iných témach ). Som presvedčená, že si žiadnu z FM nemala. Je jasné, že sú to napodobeniny, ale VEĽMI dobré ... na rozdiel od nejakých drogérkových Be-es, či ako sa to volajú tie šupy za 3 éčka - tiež napodobeniny, ale tie sa na originál len veľmi chabo podobajú.

ajajja

Ja mám s FM parfémami tiež dobrú skúsenosť. Mala som doteraz asi 4, zakaždým inú a voňajú naozaj ako originály a takisto vôňa vydržíííííí. Ja používam trošku také výraznejšie, ťažšie vône. Ani originál z parfumerky, pokiaľ to je nejaká svieža, ľahká vôňa nevydrží voňať dlho. Ťažšie áno.
Ale daj si pozor, lebo nie všetky FM sa oplatia. Napr. také napodobeniny elizabeth arden alebo mexx, to ťa vyjde lacnejšie originál. Ja som mala z FM vždy také, čo by som si z parfumérky dovoliť nemohla, väčšinou Dior. A ten lancome hypnose je ozaj super! Presne, na oblečení ho cítiť neikoľko dní.
Ozaj je blbosť, že za 15 minút smrdia.

:)

nuž ja mám od tejto značky vôňu Vanilka a som veľmi spokojná veľmi dlho vydrží a krásne vonia :) neviem si však predstaviť že by som ju použila napr tri dni po sebe lebo je to tak intenzívna vôňa že by ma z nej rozbolela hlava :) myslím si že niektoré vône od tejto značky sú fakt dobré a dlho vydržia (napr tá moja) a niektoré zas podľa vašich názorov nie.. myslím že to záleží aj na výbere vôni..

neviem12654

ak si myslite, ze svetove znacky len tak lahko pustia svoje technologie, tak ste na omyle. Nikdy nemoze vonat tak isto vona od FM ako original. Nikto nevie pri akom tlaku a ako dlho sa robia vone, kolko % alkoholu a presne zlozenie. To len FM nahovori, ze su lacnejsi, ze sa neplati za flakon.