ochrana

AdamKrt

behorah548:

pearlov index udava pocet otehotneni v priebehu jedneho roka. Cize bez ohladu na plodne, ci neplodne dni...

Samozrejme, ak mas este paranoju, tak uvedeny postup kombinuj aj s neplodnymi dnami....

Ale uz len samotny pharmatex ma vysoku ucinnost, vraj lepsiu nez kondom. A ked ich zacnes kombinovat, ci pridas prerusovanu suloz.

Z coho by si uz chcela otehotniet, ked nebude striekat v posve, bude mat este kondom - a keby aj praskol, tak tych par kvapiek zrusi hravo Pharmatex.

Chces este vacsi extrem ? Vyhon mu ho 10x za sebou do konca, ze uz nebude mat co striekat, nech si ho umyje a mozes to pridat k tymto metodam. Uz nebude mat z neho co ist von... :)))

niekto

kondom ma pearlov index 2-15%
pricom 15 je bezne pouzivanie 2 je idealne
pharmatex 0.7 -2.5

cize taka je sanca ze otehotnies za rok pouzivania

ked to skombinujes a vsetko urobis spravne mas 0,014% sancu ze za rok idealneho pouzivania otehotnies
cisla su len orientacne

AdamKrt

Stacit by mal uz aj ten samostny Pharmatex..., alebo samostny kondom /pokial sa neroztrhne/. Oboje naraz pouzivam tiez, i ked ma priatelka plodne dni. Kombinacia tychto metod je dost ucinna.

Ak sa obavas este viac, tak kombinujte Pharmatex + kondom + prerusovana suloz. T.j. nech partner nestrieka ani s kondomom dnu, ale mimo Tvojho tela, do kondomu...