môj chlap...

Príspevok v téme: môj chlap...
ahoj0074

Ahojte, dnes sme sa pohádali s mojim priatelom.Máme obidvaja viac ako 30 rokov
a spolu sme už asi 5 rokov. Na začiatku bolo všetko dobre, obidvaja sme sa už vyšantili keď sme boli mladí. Teraz sa mi ale zda, že su pre neho kamarati viac ako
ja. Ked len nieco povidem ze sa mi nepaci
ne jeho kamaratoch tak mi odpovie tak,
že sa citim na vedlajsej kolaji. Este k tomu sa mi zda, ze denne potrebuje mat asi tri piva v sebe / viac si da podla prilezitosti/ pritom ja som abstinentka.
Čo si o tom myslite? Mozu byt v buducnodti z toho nejake problemy?

klarita

a este priamo k teme..no ja mam tiez priatela co ma privelmi rad kamosov a podobne..zatial mi to nevadi, lenze je to asi tym ze sme este spolu kratsie ako vy a sme este v tej faze zalubenosti...takze neviem co bude ako bude, ale teraz sme stastni tak ako sme..a zalubit sa aj do nespravneho nie je ziadna veda pretoze na zaciatku vztahu aj ked je chlap taky a taky ked chce ziskat babu zenu tak jasne ze si nanu najde cas pojde s nou tam a tam aj ju urednosti pred kamosmi zo zaciatku.a potom uz ked clovek zistuje aky je je v tom po usi tak ako z toho vycuvat?

klarita

AdamKrt
no myslim si ze keby to bolo take jednoduche, zacat si s niekym kto nechodi po krcmach a neuprednostnuje kamosov, tak by bol svet jednoduchy a nebolo by tolko ludi nestastnych. na zaciatku clovek nie vzdy vie do coho ide a potom ked je zamilovany urcite veci prehliada a potom nastane tiezvenie ked jedna strana ocakava aj nieco viac alebo nieco ine...bohuzial takto to byva dost casto...ale myslim ze je t velmi nadlahcene nariadit hladaj si takeho a takeho...a myslim ze tych spravnych ludi je v dnesnom svete uz veeelmi malo...

xixia

skús sa s ním otvorene porozprávať...a keď to nepomáha, tak aj ja by som to riešila tak, že by som začala chodiť von s kamarátkami a dala by som si aj ja to pivečko...možno si uvedomí, ako sa cítiš ty...keď toto robí on...Skús ty jeho dať tak trošku na vedľajšiu koľaj..aj keď to vlastne nebude pravda ale nech má taký pocit...Začni sa pekne obliekať, viac sa starať o seba, viac chodiť von...a možno sa v ňom niečo pohne...Držím paľuchy...aby to dobre dopadlo...

pmpmp

však mu sprav program doma nech ti neodchádza z domu, nehladaj vinu len v nom ! a hlavne netlač, to je to najhoršie, pokial sa potrebuje vykecat s kamaratmi a extremne to neprehána tak ho nechaj, respektuj, koniec koncom aj ty možeš isť s kamoškou von- vyskusaj to možno si to všimne... tak veľa šťastia

AdamKrt

Povedzte si, preco ste s takym clovekom. Cim vas zaujal, preco ste ho zacali milovat ?

Myslism, ze vela, ak nie vacsina zien, hlada nejakeho grazlika, ktoreho by chcela napravit a potom sa divia, ze to jednoducho nejde. Caro okuzlenia vyprcha a nasleduje realita...

Presne ako bolo povedane. Hladajte si abstinenta, co nechodi po krcmach a kamaratoch, alebo bude sa vam venovat... ;-)

A1

Jéjeé,baby ja riešim to isté.A už siedmi rok.A fakt,že je to stále horšie a horšie.Tiež mi ide na 30 tku,už by som chcela aj bábatko,ale s takým egoistom to asi nieje dobrý nápad.Baby čo s tým urobíme?

kitka

Ja neviem ake ty mas jajka povolanie, ale ty vzdy napses taku dobru vec...alebo to len skusenosti? Normalne si mi otvorila oci..dakujem...

jajka001_

toto je ako o mne :) no jasne. problemy. v prvom rade, nie si na prvom mieste ty, ale zabava a alkohol. ked budete mat deti, tak sa to tiez nezmeni. bude ti vadit ze pije, ze sa flaka s kamosmi miesto toho aby sa venoval rodine, budete sa hadat a ty budes z toho nestastna. dalsia vec je alkohol a co ten robi s ludmi - zavislost, sebectvo, hadky, nezodpovednost, neskor mozno aj nasilie.
este mas na vyber - hladaj si niekoho kto nepije, a hlavne níekoho, kto ma o teba zaujem, o tvoje pocity, nazory, tvoje ciele, sny a tuzby -a aby tie sny a tuzby boli rovnake. co ta bavi? robite spolu nieco, co ta bavi? alebo sa mu len prisposobujes a cakas kym bude mat na teba cas? mas nejake zaluby? najdi si ludi s rovnakymi zaujmami ako mas ty.