nočný stojček

sisa72

moja mala ho naštastie chcela sama čo som sa čudovala.. je prva v triede ktorá ho má a berie to ako nejaky piercing je tým strojčekom nadšená a aj vydržala ked jej to nasadzoval.. tak som bola rada..ani ju nebolel potom nasadení.. každy ma plašil že to bude hrozne boliet..

Laurikaa

Sisa ja som mala priesvitné platničky, lenže boli umelé a časom trochu zožltli, gumičky tiež priesvitné,lenže ja som mala dosť vážny problém, lepšie povedané zubár mal vážny problém. proste jeden zub, medzi asi 4,očný mi výrastol nad inými v ďasne. Absolútne ho nebolo vidno. Mala som fakt krásne biele zuby, každý mi chválil usmev. chcela som, aby ten zub vytrhli a bolo by po probléme. ale to by bol ten zubár predsa lahší o 20 000 a to samozrejme nechcel. A moji milovaný rodičia ma k tomu nakoniec donutili. Mala som strašné depresie, neusmievala som sa. A výsledok? ten zub je tam kde má byť , ale!! nosím taký strojček nanoc ktory budem udajne nosiť ešte 10 rokov takže ma čaká krásna buducnosť,ked si ho jednu noc nedam zub sa hned posunie. mimochodom mala by som ho nosiť stále (hahaha nedá sa stým ani rozprávať! ), a navyše, mám citlivé zuby, a čo mi najviac vadí uplne sa mi zmenil profil tváre. Predtým som mala bradu vzadu, taký pekný profil proste, a teraz mám bradu uplne vpredu vytrčajucu a okrem toho predkus!! je mi z toho otrasne:(

sisa72

Laurikaa a Ty si mala aky ten strojček?? priesvitny?? Ja som bola rada že to dcera vydržala a že si ho dala urobit.. ona pri každom vyšetrení strašne plače.. a to má 11 rokov..

Laurikaa

Viem, tak to je v pohode. Ja som urobila u zubara hrozný cirkus, prinutili ma dat si rtojcek, naozaj prinutili!! A tak že nech mi da priesvitny som mu povedala. A viete čo? všetko bolo priesvitne a on mi nepovedal že mi dá otrasne hrubý sivý drot a ešte k tomu taku pružinu ako z pera!!!!!!!!!!bOLA SOM MAXIMALNE NASTVATA LEBO CELY PRIESVITNY EFEKT NEMAL VYZNAM. Este teraz ma to riadne stve vzhladom na vysledny efekt ktory je katastrofalny. Nosila som to menej ako rok,nikto si nevsimol, naucila som sa nesmiat ale bola to najvacsia chyba aku som pripustila! Sorry ale etše stale su to riadne emocie..

sisa72

volala som sestre a povedala že zuby jej to upravuje, aj medzeru čo mala jej odstranil.. ale že ma nejako otočeny zub a že to jej nejde upravit...mne sa ten fixný tiež nepáči.. malej som dala urobit s priesvitnými platničkami a priesvitné gumičky vobec to na horných zuboch neni vydiet.. skus ist na čelustné a on Ti určite poradi.. ale da sa aj ten nočný strojček.. asi ale nie je až tak učinny..

sisa72

vieš myslím že áno ved inak by to nedavali.. treba si ho však davat pravidelne..mojej malej stale vypadaval, tak preto som jej dala ten fixny.. večer budem volať sestre tak sa Ti na to popytam..potom Ti napíšem